ملت ایران: تیم فوتبالابومسلمخراسان در راستای هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد به مصاف تیمسایپایشمالرفت و در پایان دو بر یک بر میهمان خود غلبه کرد.

این دیدار امشب(یکشنبه) از هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران در ورزشگاه ثامن الائمه شهر مشهد برگزار شد و تیمابومسلممشهد با نتیجه ۲ بر یک میهمان خود تیمسایپاشمالرا شکست داد.
طبق برنامه ریزی قبلی قرار بود مسابقه تیم هایابومسلممشهد وسایپاشمال، ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه روز یکشنبه برگزار شود که به دلیل دیر رسیدن تیمسایپاشمال، این دیدار به ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه عصر امروز موکول شد.
تیمابومسلمبا این پیروزی، به دومین برد خود در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران دست یافت و با ۸ امتیاز از ۵ بازی از قعر جدول ۱۳ تیمی گروه دوم این رقابت ها به رده هشتم صعود کرد.
تیمسایپاشما نیز با قبول شکست امشب با ۵ امتیاز جایگزینابومسلمدر قعر جدول رده بندی گروه دوم شد.
با توجه به صعود تیم فوتبال الوند همدان به مرحله بعدی جام حذفی باشگاه های ایران، دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هشتم لغو و به زمان دیگری موکول شد.
در جدول رده بندی گروه نخست لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های ایران، تیم های گل گهر سیرجان، نیروی زمینی تهران و نساجی قائم شهر به ترتیب با کسب ۱۴،۱۳ و ۱۲ امتیاز، در رده های اول تا سوم قرار دارند.
در گروه دوم نیز تیم ایران جوان بوشهر با ۱۵ امتیاز از ۸ بازی صدرنشین است و تیم های نفت و گاز گچساران و پاس همدان به ترتیب با ۱۲ و ۱۰ امتیاز از ۷ بازی در رده های دوم و سوم جای گرفتند.

در دیگر دیدار تیم فوتبال پاس همدان موفق شد برابر مس رفسنجان به پیروزی برسد..

این دیدار به میزبانی پاس برگزار شد و این تیم موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود را از پیش رو بردارد. پاس با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و با صعودی ۵ پله ای از رتبه هشتم به رده سوم جدول رسید.