ملت ایران: افشین ناظمی عصر یکشنبه پس از دیدار دو تیم مس کرمان و داماش گیلان افزود: تاکنون هیچ تصمیمی برای نیم فصل نگرفته و به باشگاه هیچ برنامه ای را اعلام نکرده ایم زیرا همه فکر خود را بر اتمام این بازی ها قرار داده بودیم و منتظریم پس از جام حذفی برای نیمه دوم لیگ برتر برنامه ریزی کنیم.
بازی چه طور بود؟بازی بسیار خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم برای پیروزی تلاش می کردند اما در پایان نتیجه مساوی شد همه دیدند که دو تیم برای برد در این بازی به میدان آمده بودند ولی در کل مسابقه خوب و جانداری از آب در آمد، به ویژه در نیمه دوم بازی بهتری را هم از دو تیم دیدیم.
سبک بازی داماش با مس؟ما اصولا روی زمین بازی می کنیم ولی به خاطر شرایط و کیفیت زمین مجبور شدیم روی هوا بازی کنیم. ما بازی مستقیم انجام دادیم و در نیمه دوم بهتر از نیمه نخست کار کردیم و آنچه می خواستیم بازیکنان داماش انجام دادند. قصد داشتیم به کناره ها برویم تا بتوانیم از آنجا به عمق تیم مس کرمان حمله کنیم.
چمن مصنوعی یا چمن طبیعی؟بازیکنان تیم ما در بعضی از زمین ها به دلیل هموار نبودن نمی توانند به خوبی بازی کنند زیرا بازی تیم ما روی زمین است و زمین ورزشگاه عضدی کاملا صاف است. در مورد زمین چمن ورزشگاه کرمان هم باید بگویم که خوب بود اما در بعضی جاها مشکلاتی را برای بازیکنان ایجاد می کرد.
ارتفاع بالای کرمان؟در مجموع در از بازیکنان خود راضی هستمبازی در شهر کرمان به دلیل ارتفاع بالا نسبت به سطح دریا برای تیم های شمالی سخت است زیرا از نظر تنفسی با مشکل روبرو می شوند
داوری؟هیچ گاه در مورد داوری صحبت نکرده و نمی کنم زیرا من نه داوری بلدم و نه کارشناس داوری هستم.
خروجی ها؟ تلاش خود را برای نگهداشتن همه بازیکنان تیم در نیم فصل انجام می دهیم اما اگر بازیکنی خود بخواهد برود، به باشگاه مربوط است.