به گزارش ملت ایران به نقل از گل - بعد از پایان بازی با الوند حتی یکی دو تن از بازیکنان ذخیره پرسپولیس هم مصاحبه کردند. در این صحبت ها تکلیف بازوبند کاپیتانی و اینکه چرا سیدجلال آن را به نوری نمی دهد مشخص شد. البته سیدصالحی هم که تا دو قدمی زمین آمد نیز گفت دوست نداشته بازی کند!
محمد نوری:بازی خوبی انجام دادیم. پرسپولیس توانست به مرحله بعد صعود کند. باید تیم مان را تقویت کنیم تا بتوانیم در نیم فصل دوم روند خوبمان را ادامه دهیم.الوند هم تیم بسیار خوبی بود. آنها عملکرد خوبی داشتند و معلوم بود مربی این تیم با بازیکنان خیلی خوب کار کرده است البته الوند همدان اسیر تجربه بازیکنان ما شد. اگر در این بازی قدر موقعیت هایمان را می دانستیم می توانستیم حریف را دو رقمی کنیم.
به سید جلال گفته ام هر موقع به عنوان یار جانشین وارد زمین شدم بازوبند را خودش تا آخر بازی بر دست ببندد.
محسن بنگر:بازی بسیار خوبی کردیم. موقعیت های زیادی داشتیم و می خواستیم گل های بیشتری بزنیم. همین که بردیم و مصدومی ندادیم بسیار خوب است. به الوندی ها همتبریک می گویم. آنها تیم خوبی بودند که به خوبی به یکدیگر پاس می دهند. نسبت به تیم های لیگ یکی الوند بازی بسیار خوبی انجام داد.
من بازیکنم و این مسائل(استعفای رویانیان) ربطی به من ندارد. کار من در زمین است و سایر مسائل ارتباطی به بنده ندارد.
سید مهدی سید صالحی:خدا شاهد است وقتی داشتم به زمین می رفتم از خدا خواستم توپ به گل برود و من به زمین نروم. همیشه وقتی به میدان می روم هرچه دارم می گذارم و الوند همدان نیز تیم بسیار خوبی بود. خوشحال شدم که محمد عباس زاده در این بازی به میدان رفت. مطمئن باشید او یکی از مهاجمان خوب ایران می شود و در سالهای آینده حرفهای زیادی برای گفتن دارد. اینکه من به زمین نرفتم قسمت نبود. این مسئله(قسمت نبود) ایرادی ندارد و تکیه کلام من است. هرچه دارم از صدقه سری و لطف پروردگار است و یکی از کوچکترین ها هستم. تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی افتد و باز هم می گویم قسمت نبود که امروز بازی کنم.
سیدجلال حسینی:ما با توجه به اینکه خسته بودیم اما خوشبختانه بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر توانستیم به برتری دست یابیم.
به من گفته بود وقتی به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان می شود به او بازوبند را ندهم.
تا بازی بعدی زمان خیلی مانده است بهتر است ما به لیگ برتر فکر کنیم تا بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.
امید عالیشاه:اگر چه تیم الوند تیم دسته اولی بود اما بازی آسانی نداشتیم زیرا الوند تیم اول لیگ یک است و بازی سختی را بردیم. امیدوارم روند رو به رشد پرسپولیس تا قهرمانی ادامه داشته باشد.
مهم نیست که من گل زدم یا فرد دیگری، مهم موفقیت پرسپولیس است. من فقط زحمات بچه ها را تبدیل به گل کردم