* تماشاگر حاضر در ورزشگاه برای تماشای این مسابقه دقیقا ۶ هزار نفر اعلام شد که برای همگان دقیق بودن این تعداد بسیار تعجب برانگیز بود.
* هواداران پرسپولیس بعد از هر گلی که بازیکنان پرسپولیس به ثمر رساند، تنها علی دایی را تشویق کرده و گلزن را تشویق نمی کردند.
* مرتضی عزیزمحمدی بازیکن تیم الوند همدان که از تعویضش بسیار ناراحت بود، به شدت به سرمربی خود اعتراض کرد که این اعتراض همراه با بکار بردن الفاظی نه چندان جالب توجه بود.
* رضا طلایی منش سرمربی الوند همدان از روی سکوها و با تلفن همراه خود مرتب با نیمکت در تماس بود و نکات فنی را به همکارانش گوشزد می کرد.
* تابلوی داور چهارم این مسابقه ایراداتی داشت. در پایان نیمه نخست داور چهارم تابلو را بالای سر برد تا میزان وقت اضافه در این نیمه را نشان دهد اما هیچ عددی روی آن ثبت نشده بود. ضمن اینکه در پایان نیمه دوم هم عدد ۳ - روی تابلو درج شده بود.
* علی دایی در دقیقه ۶۸ قصد داشت سیدمهدی سیدصالحی را به میدان بفرستد و حتی این بازیکن را هم به لب خط فرستاد اما پس از به ثمر رسیدن گل دوم پرسپولیس، از انجام این تعویض منصرف شد.
* هواداران پرسپولیس در طول بازی بارها کریم باقری و سیدجلال حسینی را تشویق کردند.
* در پایان این مسابقه مجتبی انصافی از تیم الوند همدان به عنوان بازیکن اخلاق و رضا حقیقی بازیکن پرسپولیس به عنوان بازیکن فنی برتر میدان انتخاب شدند.