ملت ایران: محمد رویانیان ساعتی پیش در مصاحبه ای گفت: درست است که استقلال و پرسپولیس با هم رقیب هستند اما همه برای یک کشور هستیم. چه اشکالی دارد اگر فرهاد مجیدی در این بازی به میدان برود؟ با اینکه من خودم را همیشه قرمز می دانم اما دوست دارم فرهاد مجیدی در این بازی حضور داشته باشد و شاید او را دعوت کنیم در این مسابقه به میدان بیاید چون موضوع فراتر از رنگ هاست و همه فرزندان یک مملکت هستیم.
فرهاد مجیدی که در فصل دوم حضور در استقلال تا یک قدمی پرسپولیسی شدن رفت بازیکنی است که محبوبیت و هویت خود در میان هواداران استقلالی را در ضدیت با پرسپولیس به وجود آورده است. او همان کسی است که سمبل ۴ را در بازی پرسپولیس و الغرافه برای آبی ها خلق کرد تا آنها پس از آن در همه کری ها عدد ۴ را به نشان ۴ برد متوالی به پرسپولیسی ها نشان بدهند.
رویانیان که در فصل نقل و انتقالات دو سال پیش به دنبال استخدام مجیدی بود حالا از در دیگری وارد شده است. اما احتمال رخ دادن این مسئله به نظر از صفر هم کمتر است، چرا که منطقا مجیدی محبوبیت خود در بین هواداران استقلال را با حضور در یک بازی دوستانه، نه چندان هیجان انگیز تاخت نخواهد زد.