ملت ایران: بعد از رضا حقیقی حالا نوبت قاسم دهنوی است که از نیمکت نشینی اش ناراحت شود و به بهانه نیمکت نشینی طی مصاحبه ای بلندبالا ضمن صحبت درباره تیم خود و صدرنشینی، در توصیفی ویژه از مدیرعامل باشگاهش صحبت کند و با تعریف و تمجید از رویانیان جایگاه خود را نزد او قوام بخشد!
دهنوی که ظاهرا نمی خواهد ناراحتی اش از نیمکت نشینی را به طورعلنی ابراز کند در مصاحبه با فارس گفته: «من همیشه به نظر سرمربی تیم مخصوصاً علی دایی احترام می گذارم. مطمئن باشید تمرینات و تلاشم را نسبت به قبل بیشتر می کنم اما به نظرم سوءتفاهم هایی بین من و برخی دیگر در تیم مان پیش آمده است.»
ظاهرا این بازیکن هم دلیل نیمکت نشینی اش را به مسائل ویژه ای مرتبط می کند: «به نظرم صحبت های اشتباهی و نادرست به گوش دایی رسانده اند، برخی ها گفتند قاسم دهنوی تمرکز بازی ندارد که من این موضوع را تکذیب می کنم و من کاملاً وقتی در چارچوب سبز وارد می شوم تمرکز کاملم برای یک بازی خوب آماده است. من پرسپولیس را دوست دارم مخصوصاً در شرایطی که دایی من را انتخاب کرده است. من همیشه با تمرکز برای پرسپولیس به میدان رفته ام اما متأسفانه خبرهای ضد و نقیضی به گوش دایی می رسانند که همین موضوع روی کیفیت و ذهن من اثر منفی گذاشته است. من به شخصه پرسپولیس و دایی را دوست دارم و آمده ام که به این تیم کمک کنم. مطمئن باشید به هیچ عنوان کوتاهی هم نکردم و نخواهم کرد. با تمام تلاش و جدیت ان شاءالله برای پرسپولیس مؤثرتر خواهم شد اما متأسفانه برخی ها اجازه نمی دهند و می گویند دهنوی در مستطیل سبز فکر و ذکرش با پرسپولیس نیست.»
بعد از مسائلی که در مورد حضور دهنوی در بیمارستان بعد از یکی از بازی های اخیر به خاطر مسائل روحی منتشر شد حالا این هافبک مشهدی همه اخبار اینچنینی را شایعه سازی می داند: «من کلاً همه موضوعات را که شایعه سازی برای من است تکذیب می کنم. خدا را شکر هیچ مشکل شخصی ندارم. اگر هم داشته باشم آنقدر مرد هستم که شخصاً با دایی صحبت کنم و مشکلات را به او بگویم. من امیدوارم دیدگاه دایی نسبت به من عوض شود چون دوست ندارم شرایطی به وجود بیاید که من اذیت شوم. من چه یک دقیقه یا ۹۰ دقیقه، با تمام توانم در خدمت پرسپولیس هستم چون دوست دارم امسال پرسپولیس سال بسیار خوبی را با تلاش و کوششی که بچه ها انجام دادند، داشته باشد. ما بازیکنان بسیار خلاق و مستعدی داریم که همه می خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم.»