ملت ایران: فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی باشگاه چلسی براین باور است که تیمش شایسته برد - ۱-۲ مقابل منچسترسیتی بوده است.
مصاف دیشب دو تیم تا دقایق پایانی باتساوی دنبال می شد و به نظر می رسید که با گلزنی سرخیو آگوئرو برای سیتی و آندره شورله برای چلسی بازی به تساوی به پایان خواهد رسید ولی فرناندوتورس که در جریان این بازی چند موقعیت طلایی را برای گلزنی از دست داده بود در دقایق پایانی بازی توانست گل برتری تیمش را به ثمر برساند
ال نینیو در پایان بازی به اسکای سپورتس گفت: «وقتی چنین اتفاقی مقابل حریفی مثل منچسترسیتی آن هم در دقایق پایانی بازی رخ می دهد، خیلی مزه می دهد. شاید تساوی ۱-۱ عادلانه نبود و ما شایستگی این برد را داشتیم. فکر می کنم که ما در اکثر دقایق بازی کنترل توپ ومیدان را در دست داشتیم و موقعیت های زیادی را به ویژه در نیمه اول مسابقه خلق کردیم.. البته سیتی هم با داشتن بازیکنانی مثل آگوئرو شرایط خوبی داشت ومی توانست در هر دقیقه ای از بازی به گل برسد. در نهایت ما برنده بازی شدیم و شایستگی این برد را داشتیم و واقعا خوشحالم. چون این اولین برد ما مقابل یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر بود.»
تورس در ادامه صحبت هایش گفت: «هیچ وقت نمی توان فهمید که مهمترین لحظه بازی چه زمانی است.. توپ بلندی برای من ارسال شد وعدم درک مناسب بین مدافعان سیتی و دروازه بان آن تیم بود که باعثبه ثمر رسیدن گل دوم تیم ما شد و ما برنده این بازی لقب گرفتیم. هر توپی در جریان بازی می تواند یک ارسال مهم باشد. چون همان توپ می تواند تیم را به برتری برساند.»
تورس که در بازی چلسی مقابل شالکه در لیگ قهرمانان اروپا نیز تاثیرگذار ظاهر شده بود از این برد به شدت خوشحال است.
درپایان بازی ژوزه مورینیو سرمربی چلسی هم به تمجید از تورس پرداخت و گفت: «تورس در جریان این بازی چند فرصت ساده گلزنی را از دست داد ولی بعد از آن فرناندوی بهتری را دیدیم. او تلاش غیرقابل باوری برای موفقیت تیم دارد و گل دوم ما دراین بازی که توسط تورس به ثمر رسید گلی فوق العاده بود.»