× راس ساعت ۱۵:۳۰ بازیکنان استقلال با سوت امیر قلعه نویی به زمین تمرین کمپ آمده و حدود ۵ دقیقه به صحبت های سرمربی تیم توجه کردند.
× امیر قلعه نویی پس از این حدود ۱۰ دقیقه از نزدیک نظاره گر تمرین شاگردانش شد و پس از به دفتر کمپ رفت تا دیدار دو تیم پرسپولیس و راه آهن را تماشا کند.
× از برنامه های تمرین امروز استقلال نرم دویی، پاس های ترکیبی و آقاوسط بود که آبی پوشان زیرنظر مجید صالح این برنامه های تمرینی را مرور کردند.
× آرش برهانی، خسرو حیدری، محمد قاضی، حنیف عمران زاده و هاشم بیگ زاده از غایبان تمرین امروز بوده و در این نوبت از تمرین حضور نداشتند.
× حدود ۲۰ هوادار استقلال عصر امروز خود را به کمپ حجازی رسانده و تمرینات استقلال را از نزدیک نظاره کردند.
× منصور پورحیدری رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال نیز از ناظرین ویژه تمرین بود که ضمن حضور در کمپ خوش و بشی نیز با افشین حاجی پور بازیکن اسبق استقلال داشت.
× پیروزی بارسلونا مقابل رئال مادرید در دیدار ال کلاسیکو شب گذشته سوژه داغ استقلالی ها بود که آنها این مسئله را دست مایه کری خوانی خود کرده بودند.
× صادق درودگر مدیرعامل تیم ملوان بندرانزلی عصر امروز با حضور در کمپ حجازی ضمن نظاره تمرین آبی پوشان خوش و بش گرمی نیز با سیدمهدی رحمتی و امیر قلعه نویی داشت ضمن اینکه وی برخورد نه چندان گرمی نیز با پژمان نوری بازیکن اسبق ملوان انجام داد.
× میرشاد ماجدی سرپرست استقلال در حاشیه تمرین امروز با گذشته حدود ۳۰ دقیقه از آغاز تمرین به محل کمپ آمده و با حضور در دفتر این مجموعه در کنار امیر بازی پرسپولیس و راه آهن را تماشا کرد.
× آبی پوشان در دیگر آیتم تمرینی خود با پوشیدن کاورهای نارنجی و آبی به تمرین فاز دفاع و حمله به شکل هندبال پرداختند.
× حمید بابازاده مربی دروازه بان های استقلال امروز تمرینات ویژه و اختصاصی ای را با رحمتی و سیدحسین حسینی انجام داد که این تمرینات تا حدود ۴۰ دقیقه پس از پایامروز تمرینات ویژه و اختصاصی ای را با رحمتی و سیدحسین حسینی انجام داد که این تمرینات تا حدود ۴۰ دقیقه پس از پایان تمرین نیز ادامه داشت.
× با شدت گرفتن باران در محل تمرین استقلال آبی پوشان به توصیه کادرفنی محل تمرین را ترک کردند. جواد نکونام که روز گذشته با توجه به مصدومیت جزیی که داشت لنگ لنگان در تمرینات شرکت نکرده بود. در تمرین امروز به صورت سبک مراحل آماده سازی خود را طی کرده و به همراه فرهاد مجیدی زودتر از سایرین تمرین استقلال را ترک کرد.
×تمرینات استقلال فردا نیز در قالب پیش بازی جهت آمادگی دیدار مقابل مس کرمان در محل کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار خواهد شد.