به گزارش ملت ایران به نقل از گل - تمرین تیم فوتبال استقلال تهران پس از جدال این تیم مقابل فولاد صدرنشین عصر امروز در قالب یک تمرین ریکاوری از ساعت ۱۵:۳۰ در محل کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد.
× حدود ۳۰ هوادار عصر امروز خود را به کمپ حجازی رسانده بودند تا تمرین آبی پوشان را از نزدیک نظاره کنند.
× جمعیت هواداران بوشهری و اردبیلی در این نوبت تمرینی با نصب بنری حمایت خود را از استقلال اعلام کردند.
× داود حقی بازیکن سابق تیم راه آهن که این روزها با کسب اجازه از کادرفنی استقلال در کنار آبی پوشان روند آماده سازی خود را طی می کند. امروز نیز با کمی تاخیر به کمپ آمد و در کنار سایر نفرات تیم به تمرین پرداخت.
× پژمان منتظری، پژمان نوری و جی لوید ساموئل به دستور کادرفنی در ابتدای تمرین به صورت اختصاصی به دور زمین به دویدن پرداختند.
×منصور پورحیدری تنها عضو کمیته فنی باشگاه استقلال بود که حضوری ۳۰ دقیقه ای در تمرین عصرگاهی آبی پوشان داشت و ریکاوری آنها را از نزدیک به نظاره نشست.
× میرشاد ماجدی سرپرست تیم فوتبال استقلال با حضور در تمرین استقلال پیگیر هماهنگی های جاری تیم شده و با منصور پورحیدری جلسه کوتاهی را برگزار کرد.
× استقلالی ها به دستور کادرفنی دور زمین چمن کمپ نرم دویی کرده و ریکاوری سبکی را در این آیتم انجام دادند.
×تمرین ریکاوری امروز استقلال روز شلوغی را پشت سر نگذاشت و عمران زاده، بیگ زاده، صادقی، قاضی، حیدری و مجیدی در این نوبت تمرینی حضور نداشتند. گفتنی است آرش برهانی نیز با مرخصی یک روزه در تمرین امروز غیبت داشت.
× امیر قلعه نویی سرمربی آبی پوشان که هماهنگی های لازم را با کادرفنی انجام داده و پیش از آغاز تمرین برنامه های تمرینی را به این کادر محول کرده بود در این نوبت از تمرین حضور نداشت.
× آندرانیک تیموریان به رغم اینکه جزو نفرات اصلی ترکیب استقلال در بازی جمعه شب بود، با این وجود در تمرین استقلال حاضر شد و به صورت اختصاصی تمریناتی را در کنار کادرفنی انجام داد.
×محمدمهدی نظری مهاجم استقلال که در جدال روز گذشته این تیم مقابل فولاد خوزستان با دریافت سومین کارت زرد از بازی بعدی تیمش محروم شده بود امروز به کمپ آمده و با حضور در اتاق ماساژ تمرینات بدنی اختصاصی را انجام داد.
× دکتر ستوده از اعضای کادرپزشکی استقلال پیش از آغاز تمرین گفت وگویی خصوصی را با احمد جمشیدیان و پژمان نوری انجام داد و با این دو در خصوص وضعیت جسمانی شان به صحبت پرداخت.
× پیش از آغاز تمرین ستار همدانی، مهران قاسمی، احمد جشمیدیان، پژمان نوری در کنار ایمان عالمی به تمرین تنیس فوتبال و سپگ تاکرا پرداختند.
×جواد نکونام که در بازی روز گذشته دچار مصدومیت خفیف شده بود امروز به صورت لنگ لنگان به گرمکن در تمرین حاضر شده و بدون انجام تمرین روند آماده سازی هم تیمی های خود را نظاره گر شد ضمن اینکه سیدمهدی رحمتی نیز با حدود ۱۰ دقیقه نرم دویی کنار نکونام آمده و به تمرین نپرداخت.
× احمد بابازاده مربی دروازه بان های استقلال در این نوبت تمرینی با سیدحسین حسینی و مهرداد حسینی سنگربانان دوم و سوم این تیم تمریناتی را به صورت اختصاصی انجام داد.
× یکی از مسئولین استقلال در این نوبت تمرینی با حضور در کنار هواداران حاضر از شعارهای برخی تماشاگرنماها علیه سرمربی پرسپولیس در بازی روز گذشته به شدت گله کرد و اظهار امیدواری کرد که دیگر شاهد چنین رفتارهایی روی سکوها نباشیم.
× افشین حاجی پور بازیکن اسبق استقلال در دهه ۷۰ عصر امروز به کمپ ناصر حجازی آمده و ضمن خوش و بش با منصور پورحیدری و ماجدی آیتم های تمرینی استقلالی ها را تماشا کرد.
× از دیگر برنامه های تمرینی استقلال فوتبال درون تیمی بود که نفرات این تیم با پوشیدن کاورهای زرد و آبی آن را مرور کردند.
× از نکات جالب توجه تمرین امروز پیگیری استقلالی ها درباره بازی رفت فینال جام باشگاه های آسیا بود که بین گوانجو چین و اف سی سئول کره جنوبی برگزار می شد. استقلالی ها معتقد بودند که این تیم شایستگی حضور در این دیدار را داشت و اگر با بدشانسی مواجه نمی شد می توانستند امروز فینالیست آسیا باشند.
× عملیات زیرسازی و صندلی گذاری سکوهای کمپ حجازی امروز نیز با نظارت کامرانی مدیر این مجموعه پیگیری شد.
× میرشاد ماجدی سرپرست استقلال این روزها مشغول ترجمه کتابی با عنوان فوتبال اقتصادی است. برای پیگیری مراحل چاپ این کتاب خود امروز با اتمام تمرین بلافاصله کمپ حجازی را ترک کرد.
× گوران لاوره هافبک صربستانی استقلال در آیتم تمرینی آبی پوشان به کیفیت و نوع لباس خود اعتراض داشت که مدد جباری لباس های جدیدی را در اختیار او قرار داد.
× امیر قلعه نویی پس از پایان تمرین با گذشت ۳۰ دقیقه از پایان تمرین به کمپ حجازی آمده و فیلم مربوط به بازی روز گذشته را در کنار پورحیدری در دفتر کمپ تماشا کرد