علی دایی پیش از شروع نشست خبری و زمانی که در حال ورود به اتاق کنفرانس بود، با مهدی تاج دقایق کوتاهی صحبت کرد و با انتقاد از حکم کمیته انضباطی گفت: روز گذشته در بازی استقلال و فولاد این همه علیه من شعار دادند. آیا نمی خواهید تصمیمی بگیرید؟ تاج هم در پاسخ گفت: من نبودم و نمی دانم چه اتفاقی افتاده اما قطعا پیگیری می کنم. دایی با شنیدن حرفهای تاج وارد سالن شد و پاسخ سئوالات را داد.

بازی فردا با راه آهن؟
بدون شک بازی فردا حساسیت خاصی برای هر دو تیم دارد. ما دوست داریم که با پیروزی در این بازی به صدر جدول برسیم؛ چیزی که خواسته ی تمام هواداران ماست. از آن طرف راه آهن هم با توجه به جایگاه خود در جدول به دنبال بهبود وضعیت خود است.
مسابقه در تختی؟
او در ادامه گفت: بازی کردن در ورزشگاه تختی با توجه به زمینی که دارد خیلی سخت است اما سعی می کنیم فردا اولین برد خارج از خانه را به دست بیاوریم. من راه آهن را تیم خودم می دانم. دو سال در این تیم زحمت کشیدم. با بازیکنان و مسوولان این تیم همکار بودم و بیشتر آنها دوستان خودم هستند و امیدوارم بغیر از بازی فردا، در سایر دیدارهای خود نتایج خوبی بگیرد.
درگیری با رئیسی کیا مدیرعامل راه آهن؟
این مسائل به هیچ عنوان تاثیری ندارد. من در سال هایی که در راه آهن بودم دوستان خوبی پیدا کردم و از بین مدیران و مالکین راه آهن با افرادی دوست هستم که این دوستی هم چنان ادامه دارد.متاسفانه مسائلی که پیش آمد در اثر عدم آگاهی رئیسی کیا بود وگرنه ما هیچ مشکلی نداریم. دو سال در راه آهن کار کردم و بهترین نتایج این تیم را در تاریخ لیگ برتر به دست آوردیم. من همیشه حقایق را می گویم و به دنبال اثبات حق هستم، نه چیز دیگری. فردا هم به دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم و هر تیمی بهتر باشد بازی را می برد.
احتمال تغییر مجدد در ترکیب پرسپولیس؟
ما در هر بازی تیم خود را بر اساس تاکتیکمان و همین طور شیوه بازی حریف ارنج می کنیم. در بازی قبل فرصت داشتیم بتوانیم از بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند استفاده کنیم. به همه ی نیروها احتیاج داریم و سعی می کنیم به بهترین نحو از آنها استفاده کنیم.
حمایت قلعه نویی و شعارهای مخالف در ورزشگاه آزادی در بای فولاد؟
قلعه نویی لطف داشته اما باید ببینیم تصمیم کمیته انضباطی درباره ی این اتفاقات چه خواهد بود. ما را که عین آب خوردن قلع و قمع کردند. باید منتظر ماند و دید تصمیم کمیته انضباطی به چه نحوی است و می شود از این تصمیم گیری به این نتیجه رسید که چه کارهایی دارد انجام می شود.