ملت ایران: هرگاه نام احمدزاده به میان می آید خیلی ها به یاد آن مصاحبه جنجالی اش زمانی که تیمش در برابر پرسپولیس قرار گرفته بود و او پرسپولیسی ها را متهم به غیر عادی بودن کرد. آخرین مصاحبه اش هم مربوط به اختلافش با درودگر می شد که بدجوری توپ را به زمین هدایتی ومدیریت باشگاه انداخت.
احمدزاده این روزها در گهر دورود به سر می برد تیمی که تماشاگرانش در لیگ دوازدهم بدجوری شاهکار کردند و چشم خیلی ها را به خود خیره کردند اما این روزها گهر حال و روز خوبی ندارد و در انتهای جدول گروه اول لیگ ۱ به سر می برد و آن هم فقط با یک امتیاز در این جایگاه قرار دارد. آنها فقط توانستند اولین بازی خود را در برابر گل گهر سیرجان را با تساوی به پایان برسانند و بعد از آن یک شیرجه جانانه به سمت انتهای جدول زدند و در برابر نساجی، نیروی زمینی، سیاه جامگان و استقلال اهواز شکست خوردند تا به انتهای جدول بروند.
نتایج بد احمدزاده از زمانی که در ملوان به سر می برد نتایج بدش آغاز شد اما او با ملوان فقط توانست یک برد را در یک نیم فصل کسب کند و یک جدایی تراژیک با ملوان داشت اما این پایان کار در فوتبال نبود و او به گهر آمد و هدایت این تیم را به عهده گرفت و اکنون حال و روز گهر هم چیزی جز اینکه در انتهای جدول باشد نیست. هیچکدام از تیم های زیر نظر احمدزاده در طول ۹ ماه گذاشته نتوانسته اند در هیچ دیداری برنده باشند و در این مدت او با هیچ تیمی نتوانسته ۳ امتیاز ناقابل را به دست آورد.
احمدزاده در برق شیراز، فجر، پیکان و تیم ملی رده های سنی ایران کارنامه نا مطلوبی داشت و حال نوبت به گهر رسیده و با این تیم در حال سقوط به لیگ ۲ است. احمدزاده جز مربیانی است که جز در شهر خودش در دیگر نقاطی مربیگری به عهده داشته نتوانسته کارنامه خوبی را به نمایش بگذارد. گهر این هفته نیز در هفته ۶ لیگ برتر باید به دیدار گیتی پسند برود و شاید با یک معجزه بتواند در مقابل این تیم شگفتی ساز شود. احمدزاده از نیم فصل فصل پیش لیگ برتر که نوار بد شانسی هایش شروع شده در مجموع ۲۳ بازی که بر روی نیمکت های گهر و ملوان بوده فقط توانسته ۱۲ امتیاز کسب کند. گویا احمد زاده به نوعی طلسم شده و هر کاری می کند تا تیم هایش از این نتایج بد رهایی یابند گویا راه به جایی نمی برد.
شاید دیگر باور کرد که دوران طلایی مربیگری احمدزاده نیز به پایان رسیده است و باید به بایگانی ذهنمان بپیوندد. یکی از مسائلی که همیشه تیم هایی که احمدزاده مربیگری آنرا به عهده داشته برای آنها مسئله ساز بود مشائل مالی این باشگاه ها است که بدجوری گریبان او و شاگردانش را می گیرد. هر چه باشد احمدزاده و گهر این روزها بدجوری به بن بست خورده اند و شاید کمی شانس و امید بتواند آنها را در لیگ یک زنده نگه دارد.