ملت ایران:مس که همچنان در حسرت سه امتیاز می سوزد، امیدوار بود که در بازی با صبا به هواداران خود عیدی دهد و زمانی که ادینهو گل اول را برای مس به ثمر رساند تا حدودی هواداران مس به این اتفاق امیدوار شدند. در بازی که خیلی هم پر افت و خیز دنبال نمی شد و مس می توانست با یک بازی منطقی سه امتیاز را با همین گل هم به نام خود ثبت کند، تعویض پرویز مظلومی در بیرون کشیدن وحید اسماعیل بیگی و فرستادن شهرام گودرزی به جای او سبب شد که جناح راست خط دفاع مس خالی شود و شاگردان مایلی کهن با اولین موقعیت سازی خود از این منطقه به گل تساوی برسند تا بازهم کار مس گره بخورد.
اوضاع برای مس زمانی بدتر شد که دومین حمله جدی صبایی ها نیز با اشتباه فیفه به گل دوم میزبان تبدیل شد تا مسی ها در آستانه یک شکست دیگر باشند. در ۵ دقیقه پایانی بازی که با فشار شدید مسی ها همراه شد، سرانجام در آخرین دقیقه وقت های تلف شده کریم اسلامی برای مس گل تساوی را به ثمر رساند تا حداقل مس در این بازی بازنده نباشد و یک امتیاز خارج از خانه را کسب کند که البته برای مسی که به شدت نیاز به سه امتیاز داشت این یک امتیاز خیلی شادی آور نبود ولی با این حال بهتر از یک شکست روحیه خرد کن دیگر بود.
مس در حالی این هفته هم به پیروزی نرسید که سایر رقبای پائین جدولی مس مثل ملوان و داماش با پیروزی های خوبی که کسب کردند فرار خود را تکمیل کردند تا حالا مس در این هفته منتظر امتیاز دادن تیم هایی مثل راه آهن و فجر سپاسی باشد و البته خوشحالی مضاعی از پائین آمدن ذوب آهن داشته باشد!

در حالی که همه تیم ها در تدارک برای فرار از پائین جدول هستند و از سر امتیازهای خود نمی گذرند، مس همچنان به راحتی از سه امتیاز بازی های چشم پوشی می کند و فعل خواستن برد هنوز نه توسط سرمربی تیم و نه توسط بازیکنان در مس صرف نشده است و آن ها هنوز با راه رسیدن به برد بیگانه هستند.
مس در بازی بعد خود روز سه شنبه در تهران به مصاف استقلال می رود به همین خاطر بازیکنان مس بلافاصله پس از بازی با صبا از قم راهی کرج شدند تا اردوی تیم خود را در پردیس این شهر برگزار کنند و پس از آن به مصاف استقلال تهران بروند.