به گزارش ملت ایران به نقل از ورزش ۳ آرش برهانی در تمرینات امروز(یکشنبه) اظهار کرد: امیدوارم امسال بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم. با قلعه نوعی خاطره خوبی دارم، امیدوارم امسال هم خاطره قهرمانی و همچنین آقای گلی را تکرار کنیم.

برهانی ادامه داد: به نظر من استقلال امسال بهتر از سال گذشته شده است و امیدوارم سایر بازیکنان نیز در تیم بمانند. وی همچنین با اشاره به عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: تیمی که دوازدهم بشود باید بیشتر بازیکن بگیرد. آنها تیم خوبی بستند اما ما بهتر هستیم و بزرگترین حسنی که داریم اینکه با هم هماهنگی لازم را داریم.

برهانی درباره کریم انصاری فرد نیز گفت: کریم از بهترین مهاجمان ایران است و دوست ندارم بیش از این راجع یک بازیکن صحبت کنم. وی ادامه داد: سال گذشته بهترین خط حمله لیگ را داشتیم و امسال هم می خواهیم همین کار را انجام دهیم.

همچنین امین منوچهری در حاشیه تمرین استقلال گفت: امروز اولین جلسه تمرین را برگزار کردیم. تمرین خوبی بود. خوشحالم که به استقلال آمدم و تلاش می کنم برای این تیم مثمر ثمر باشم. وی افزود: یکی از دلایلی که به استقلال آمدم این بود که بیشتر دیده شوم. من با سایپا بازی های خوبی را انجام دادم اما در آنجا دیده نشدم. بنابراین هدفم این است که در استقلال اول دل هواداران را شاد کنم و سپس به تیم ملی دعوت شوم.

اما امیرحسین صادقی دیگر بازیکن استقلال که به این تیم بازگشته، درباره بازگشتش به استقلال گفت: از طرف باشگاه از من دعوت کردند و با هم صحبت کردیم و به توافق رسیدیم و در نهایت به استقلال آمدم. صادقی درباره اینکه استقلال چه عملکردی خواهد داشت، گفت: باید ببینیم سایر تیم ها چطور یارگیری می کنند. ولی فکر می کنم می توانیم موفق باشیم. او همچنین درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: باید این مساله را از بازیکنان پرسپولیس بپرسیم.