به گزارش ملت ایران به نقل از گل - تیم دسته اولی پدیده شاندیز آنقدر چهره آشنا و باتجربه داشت که خبرنگاران بعد از بازی سراغ چند تایی از آنها بروند. به غیر از اکبر میثاقیان که ئر کنفرانس خبری حاضر شد برخی بازیکنان پدیده هم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
اکبر میثاقیان:این مسابقه برای ما از آن لحاظ مهم نبود که دنبال قهرمانی باشیم. هدف ما حضور در لیگ برتر است. در جام حذفی شکست دو بر یک یا پنج بر یک فرقی ندارد. مقابل پرسپولیس با ۱۰ بازیکن بازی کردن سخت است. من نمی دانم داور اشتباه کرد یا بازیکن، اما ۱۰ نفره هم می خواستیم پرسپولیس را ببریم.تیم ما دو ماه است تشکیل شده و این ششمین بازی رسمی ما بود و بازی بعدی ما با الوند همدان است و زمان بیشتری می خواهد. ای کاش یک بر صفر می باختیم و بازی در همان وقت معمول تمام می شد و به وقت اضافه کشیده شدن بازی کارمان را سخت کرد.
داوری مشکلی نداشت ولی پرسپولیسی ها در چند صحنه بازی جوانمردانه را رعایت نکردند که این برای آنها خوب نبود.
شانس دخالتی در باخت مان نداشت زیرا ۱۰ نفره شدیم و زورمان کم بود.
دروازه بان خوبی داریم و ۱۰ نفره شدیم و ۱۰ نفره تصمیم به برد پرسپولیس گرفتیم و این کارمان را سخت کرد.
حسین بادامکی:اگر بخواهم حرف بزنم به سرعت ما را محروم می کنند. در لیگ یک بازی های مهمی داریم و نمی خواهم محروم شوم اما همین قدر بدانید که این اخراج برایم خیلی زور داشت.
حتی یک ذره هم با عالیشا برخورد نداشتم، بنابراین اگر برخورد نکردن با بازیکن کارت دارد پس تصمیم داور هم برای کارت زرد دوم درست بود. جالب اینکه در برنامه ۹۰ هم کارشناس برای حمایت از داوری می گوید تصمیم او درست بوده است اما امیدوارم در برنامه بعدی ۹۰ کارشناسی که می آید منطق داشته باشد و خدا را هم در نظر بگیرد.
بازی خوبی بود و تا وقتی که نفرات مان مساوی بودند به خوبی کار کردیم اما پرسپولیس با برتری نفری که پیدا کرد کار را تمام کرد.
دوست داشتم در مشهد بازی کنم به همین دلیل به پدیده پیوستم.
بهمن طهماسبی:پس از اینکه ۱۰ نفره شدیم از لحاظ بدنی تحلیل رفتیم در وقت های اضافه برای حفظ نتیجه به زمین آمدیم تا بازی را به پنالتی بکشانیم و پیروز شویم اما متأسفانه گل های دوم و سوم را دریافت کردیم.
یک خطا شد و خیلی سریع بازی را شروع کردیم در فوتبال دنیا نیز می بینیم برخی تیم ها سریع بازی را آغاز می کنند این مسئله خیلی عادی است البته پس از مساوی شدن بازی در وقت های اضافه ۴ گل خوردیم.
بنگر همیشه شیطنت زیاد می کند.
فکر می کنم با ۵ تیم مختلف به پرسپولیس گل زده ام و بیش از ۱۲-۱۳ گل به پرسپولیس زدم.
این اولین گلی بود که در لیگ یک زدم و هر موقع که با پرسپولیس بازی می کنم گل می زنم.
محمد منصوری:بازی خوبی بود، در ۹۰ دقیقه عملکرد خوبی داشتیم اما پس از اخراج بادامکی شیرازه تیم ما بر هم ریخت و بازیکنان مان تحلیل رفتند. در ادامه مسابقه کارمان سخت شد و به دلیل اینکه دو تعویض را در نیمه دوم انجام داده بودیم در وقت اضافه نتوانستیم خوب کار کنیم و از لحاظ بدنی تحلیل رفتیم. تیم ما بسیار خوب است و بازیکنان خوبی داریم. در این مسابقه عملکرد مناسبی داشتیم اما به خاطر اخراج دو تن از بازیکنانمان نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم.