ملت ایران: با وجود اینکه علی دایی محروم بود و از روی سکوها تیمش را دی زد اما بعد از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
بازی با پدیده:فکر می کنم در نیمه اول اصلا بازی خوبی انجام ندادیم و بازی کند و کم تحرک بود. در نیمه دوم بهتر شدیم و به گل رسیدیم و حتی می توانستیم سه چهار گل دیگر بزنیم اما موقعیت ها از دست رفت. با شروع وقت اضافه چهار گل زدیم. البته ما باید در همان ۹۰ دقیقه کار را تمام می کردیم ولی نتیجه قشنگی در وقت های اضافه رقم خورد. من خیلی دوست داشتم به بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند فرصت بدهم و وقت اضافه فرصت خوبی شد تا آنها بیشتر بازی کنند و خودشان را نشان بدهند.
دلخوری از هواداران:یک ناراحتی کوچک از تماشاگران مان دارم. اگر به علی دایی اعتماد دارید بازیکن مان را هو نکنید. من تا آخر پای بازیکنم می ایستم. امروز تماشاگر کمی در ورزشگاه بود و مطمئنا راحت مشخص می شود چه کسی در ورزشگاه شعار می دهد. از باشگاه می خواهم شعاردهنده علیه بازیکنم را پیدا کنند. هیچ کس حق ندارد علیه بازیکنم شعار بدهد. اگر هواداران واقعی ما بیایند جلوی این کارها را می گیرند. بازیکنی که روی سکوها با ناملایمتی مواجه شد، گل هم زد و صبوری ما جواب داد.
اعتراض به داوری ها:رایی که علیه ما صادر شد حتی در نیامدن تماشاگران تاثیر گذاشت. مطمئنا دلایل زیادی در اعتراض به داوری ها تاثیرگذار است. مربی کنار زمین آدم آهنی نیست و واکنش نشان می دهد. او احساس دارد و همه چیز را درک می کند. تا جایی که می شود باید دنبال علت ها باشیم.
سانسور شدن صحبت هایش در برنامه ۹۰ و سرباز بودن یک عکاس:به دنبال این بودیم که یک سری از مسائل را ثابت کنیم. همین گونه نیست که پلیس برود و یک نفر را بگیرد. من از گزارشگر محترم سوالی دارم؛ چرا هفته گذشته این همه بال و پر به خبرنگارت دادی که این همه از من سوال کند. شما به دنبال ثابت کردن حقایق بودی و حالا وقتی فایل تصویری پخش شد و همگان همه چیز را دیدند ایراد می گیرید. وقتی من بحثسرباز بودن این آقا را مطرح کردم، همه می گفتند مسعود اکبری آدم علی دایی است که به این باشگاه آمده است ولی دیدید که این آقایان آدم من نبودند.
دیدید که جهت گیری های قبلی به وسط آمد تا خیلی چیزها را به مردم القا کند. وقتی در فوتبال ایتالیا این همه اتفاق می افتد چرا در مورد گزارشگر آن کشور صحبت نمی شود؟ چرا از خبرنگاری که از فعالیت هایش محروم می شود صحبت نمی کنید؟ اگر خیلی از مسائل نشان داده شود همه چیز مشخص خواهد شد. من مربی، مدیر و خبرنگار همه باید به یک نگاه دیده شویم. نباید برنامه را به سمتی ببریم که خودمان بخواهیم. مطمئن باشید خیلی از مسایل وجود دارد که مثل آب خوردن همه چیز را روشن می کند. فردوسی پور حرف قشنگی زد. پولی که به کارتی ریخته شده و حتی شخص واریز کننده مشخص است. ما دنبال چه می گردیم؟ خیلی ساده است اگر می خواهید افکار را منحرف کنید گذشت زمان همه چیز را مشخص می کند.
مدرک جدید:من نه پلیس هستم نه نیروی امنیتی. چگونه می شود به فیلمبردار سال قبل باشگاه زنگ زده اند و او را تهدید کرده اند. اگر قرار است کسی را تهدید کنید من هستم. زمانی که من مطمئنا گفتم سرباز آقایان است تمام فیلم ها را دیده و به مسایل پی بردم، اما جالب است الان زنگ می زنند و فیلمبردار باشگاه را تهدید می کنند که فیلم ها را به کسی ندهند حتی خانواده او را هم تهدید کرده اند. اتفاقا فیلم های دیگری دارم که از بین آنها اطلاعات جدیدی به دست می آورم و در اختیار شما می گذارم.
شعارهای استقلالی ها و شعار علیه قلعه نویی:اصلا نمی پسندم تماشاگران اینگونه شعار بدهند. آنها چه کار به قلعه نویی دارند. مگر قلعه نویی اینجا بوده است؟ چرا به راحتی در ورزشگاه تهمت می زنید؟ البته حریف ما این مسایل را شروع کرد. اگر آقایان در آن بازی علیه من شعار نمی دادند امروز کسی علیه قلعه نویی شعار می داد؟ ما اصلا دنبال دعوا نیستیم. کمیته ای که فقط منتظر است از ما امتیاز کسر کند، باید باعثشود تا تماشاگران حواسشان را جمع کنند. من که نفهمیدم چرا محروم شدم؟
شنیدم که تماشاگران داماش چه شعارهایی علیه بازیکنانم دادند ولی برعکس ما را محروم کردند. همیشه حقایق را می گویم و فوقش این است که از فوتبال می روم اما تا روزی که باشم برای گرفتن حقم حرفم را خواهم زد. داور چهارم به من گفت اخراجت می کنم. مگر می توان چنین چیزی را قبول کرد؟ چرا در همین برنامه ۹۰ کمک داور را نشان ندادید که ۱۲ ثانیه پرچمش بالا بود. چرا نشان ندادید؟ نشان ندادید چون می خواستید ذهن مردم را منحرف کنید ولی دست شما برای مردم رو خواهد شد..