ملت ایران: هر چند کمی سخت اما در نهایت پرسپولیس برد شیرینی مقابل پدیده شاندیز به دست آورد تا به مرحله بعد صعود کند و دوباره حریفی از لیگ دسته اول به نام الوند همدان را پیش روی خود ببیند.
به خاطر همین برد شیرین برخی از بازیکنان پرسولیس در میکسدزون وزشگاه با خبرنگاران مصاحبه کردند که در زیر می خوانید.
. در این بین حتی محمدرضا خلعتبری که روی سکوها موبایل بازی می کرد هم مصاحبه کرد و درباره مشکلاتش با حراست ورزشگاه و… حرف زد. اما جالب ترین مصاحبه متعلق به محمد نوری بود که بعد از ثبت کردن پاس گل بازی با صبا به نام خود، گل به خودی مجید نورمحمدی در این بازی را هم به نام خود ثبت کرد و گفت سی و چهارمین گلش را برای پرسپولیس به ثمر رسانده است!
محمدرضا خلعتبری:بازی خوبی بود و باید در ۹۰ دقیقه کار را تمام می کردیم که اینطور نشد و خستگی ۱۲۰ دقیقه بازی کار را شاید برای بازی بعدی دشوار کند. با این حال یک ریکاوری خوب می تواند این مشکل را هم حل کند.خودم به شخصه مشکلی از لحاظ مصدومیت نداشتم و از بازی بعد می توانم با نظر کادر فنی به میدان بروم.قبول دارم که نیمکت نشینی بسیار سخت است.
مشکل خاصی نبود، مأمور حراست هم چون من آی دی کارت نداشتم وظیفه اش را انجام داد و به قولی مأمور بود و معذور. مشکل خاصی نبود و من هم به نظر او احترام گذاشتم.
سیدمهدی سیدصالحی:خوب بازی کردیم و مستحق پیروزی بودیم اما متأسفانه در ۹۰ دقیقه غافلگیر شدیم. با این حال معتقدم اگر تیم حریف ۱۰ نفره یا حتی ۹ نفره هم نمی شد می توانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم. پدیده تیم کوچکی نبود و مقابل این تیم برد شیرنی را رقم زدیم، بازیکنان مطرح و بیشتر لیگ برتری بودند. باید جام حذفی را جدی بیگریم تا در آینده با خیالی راحت مقابل حریفان به میدان برویم. به نظرم استارت خوبی بود تا در روزهای آینده در لیگ برتر هم به نتایج دلخواه برسد.
امید عالیشاه:بازیکنان ابتدای مسابقه را دست کم گرفتند اما پس از آن به خودمان آمدیم و توانستیم نتیجه را به دست بیاوریم. در آن صحنه که بازیکنان پدیده به گل رسیدند داور فکر می کنم اشتباه کرد و توپ وارد دورازه ما شد اما در وقت اضافه به خودمان آمدیم و توانستیم بازی را به نفع خود به پایان برسانیم. در آن صحنه دوم هم که بازیکنان پدیده اعتراض کردند اگر هم بازیکن پدیده مشهد من را نزده باشد توپ به کرنر رفت و اوت نشد.
سیدجلال حسینی:تمام بازی های ما سخت است. اکثر بازیکنان پدیده مشهد نفرات سابق لیگ برتری بودند، نتیجه خوبی بود و خوشحالم به مرحله بعد صعود کردیم. متأسفانه پس از یک بازی سنگین و ۱۲۰ دقیقه ای روز یکشنبه باید به مصاف راه آهن برویم. کارمان خیلی سخت است و امیدواریم بتوانیم نتیجه بگیریم. البته همان ابتدا که در زمین تختی بازی کردیم گفتیم شرایط این ورزشگاه مناسب نیست. استقلالی ها پس از بازی با نفت این مسئله را اعلام کردند این زمین کیفیت مناسبی ندارد و امیدواریم بازی در ورزشگاه دیگری برگزار شود.
محمد نوری:روی یک غافلگیری گل خوردیم دیدم داور سوت را نزدیک دهانش برد و می خواست به بازیکن ما کارت بدهد او باید سوت می زد و بازی را متوقف می کرد. خوشحالم که توانستیم ۵ گل بزنیم و به هوادارانمان تبریک می گویم. خوشحالم سی و چهارمین گلم را توانستم برای پرسپولیس به ثمر برسانم و امیدوارم این عملکردم ادامه دار باشد.
محسن بنگر:بازی خوبی بود و خوب بازی کردیم. در نیمه دوم هم یک مقدار بازی را شل گرفتیم و گل خوردیم با این حال با کشیده شدن دیدار دو تیم به وقت اضافه فشار زیادی به بدن های مان آمد که این موضوع کارمان را برای دیدار با راه آهن مشکل می کند. داور هم جوان بود اما عملکرد خوبی داشت. یک مقدار در زمانی که گل خوردیم به او اعتراض کردیم اما در مجموع داور خوبی بود. جالب اینکه زمانی که خطای بازیکنان ما را گرفت سوتش را بالا آورده و حتی قصد داشت کارت زرد نشان دهد که در نهایت از انجام این کار منصرف شد. نباید در ورزشگاه آزادی گل می خوردیم که متأسفانه این امر صورت گرفت.
حمیدرضا علی عسگری:بازی در نیمه دوم گره خورد اما به خوبی این گره را باز کردیم. تیم های لیگ یکی برخی اوقات در جام حذفی دردسرساز می شوند اما اجازه این اتفاق را ندادیم. در ۱۲۰ دقیقه کار را تمام کردیم اما اگر دقت می کردیم می توانستیم در ۹۰ دقیقه به پیروزی برسیم. گره خوردن بازی بسیار طبیعی بود. در جام حذفی تیم ها می خواهند خودشان را نشان دهند. اجازه ندادیم پدیده مشهد شگفتی ساز شود و در روزی که مستحق بودیم با زدن ۵ گل برای ادامه مسابقات خط و نشان کشیدیم.
میلاد غریبی:خیلی دوست داشتم در این فصل پایم به گل زنی باز شود در مورد مسئله حضور من در ذوب آهن حرفی نمی زنم چرا که تا کنون چیزی به من گفته نشده است، به کسی بی احترامی نمی کنم و دوست دارم شخصیت من حفظ شود.
همان طور که تیم های دیگر برای بازیکنانشان کلاس می گذارند دوست دارم شخصیت من نیز حفظ شود. باید با محمد رویانیان و علی دایی صحبت کنم اما فقط دوست دارم شخصیتم حفظ شود. خیلی خوشحالم که گل زدم. یکی از آرزوهای من گلزنی با پیراهن پرسپولیس بود که خوشحالم به این موضوع رسیدم.
پیام صادقیان:در نیمه اول بازی را در اختیار گرفتیم و گل زدیم. ما می دانستیم که پدیده می تواند دردسرساز شود چرا که تیم با تجربه ای بود و دیدید که در نیمه دوم گل تساوی را هم به ثمر رساند. در جام حذفی تیم ها می آیند تا هرچه دارند رو کنند و هیچ تیمی در این رقابت ها آسان نیست. با این حال ما بدون در نظر گرفتن اسم حریف توانستیم به خوبی بازی را اداره کنیم تا جایی که اگر ۱۰ نفره هم نمی شدند شاید همین تعداد گل را به ثمر می رساندیم. جام حذفی را می خواهیم و امکان ندارد یک ثانیه هم این رقابت ها را دست کم بگیریم. ما می خواهیم در این رقابت ها تا مراحل بالاتر رفته و فینالیست شویم. پدیده مشهد تیم خوبی بود که اگر به ما برخورد نمی کرد قطعاً به مراحل بالاتر می رسید.
رضا حقیقی:بازی خیلی سختی بود، پدیده مشهد مثل یک تیم لیگ برتری ما را اذیت کرد. در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل خوردیم اما خوشحالم که در پایان مسابقه سربلند میدان را ترک کردیم. جام حذفی جام شگفتی هاست اما نگذاشتیم پدیده شگفتی ساز شود. البته باید خیلی سریع تر تکلیف بازی را مشخص می کردیم. حریف ما تیم کوچکی نبود اما خوشحالم که به پیروزی رسیدیم چرا که بازی مقابل راه آهن در پیش است و باید در این دیدار با روحیه خوب ظاهر شویم.
میثم حسینی:عدم حضور دایی روی نیمکت تأثیری بر روی کار ما نداشت چرا که آن چیزهایی که این مربی در تمرینات از ما خواسته بود را انجام دادیم و نشان دادیم که حرفه ای شده ایم. کادر فنی به خوبی در تمرینات نقاط ضعف و قوت را به ما گفته بود و بازیکنان نشان دادند گیرایی لازم را دارند.
داوریمشکل خاصی نداشت فقط در صحنه ای که گل خوردیم داور برای نشان دادن کارت زرد دست به جیب هم شد اما نمی دانم که چرا از انجام آن منصرف شد و بازی را ادامه داد. من فقط می خواهم از کارشناسان بپرسم که این موضوع قانونی است یا خیر