به گزارش ملت ایران به نقل از گل - تمرین عصر تیم فوتبال استقلال در آستانه جدال این تیم مقابل فولاد خوزستان از ساعت ۱۵:۳۰ در محل کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد.

غیبت فرهاد مجیدی کاپیتان آبی پوشان در این نوبت تمرینی از اتفاقات جالب توجه بود که ظاهرا با هماهنگی کادرفنی صورت پذیرفت.

×در برنامه تمرینی امروز راس ساعت ۱۵:۳۰ با سوت قلعه نویی و صحبت کوتاه وی با شاگردانش آغاز شد و آبی پوشان بعد از اطلاع از آیتم های تمرینی امروز در اختیار اعضای کادرفنی قرار گرفتند.

×حدود ۵۰ نفر هوادار استقلال عصر امروز خود را به کمپ حجازی رسانده و از نزدیک تمرین شاگردان قلعه نویی را به نظاره نشستند.

×از اتفاقات جالب تمرین امروز بنری هواداری بود که یکی از طرفداران استقلال و امیر قلعه نویی آن را در کنار زمین اصلی تمرین نصب کرده و جمله ای جالب روی آن نوشته شده بود: «نامهربانی ها و تنگ نظری ها از منزلت شما نمی کاهد.(ای به خوبی از همه خوبان عالم خوبتر)»

×از فعال ترین بازیکنان تمرین امروز سیدمهدی رحمتی سنگربان ابی پوشان بود که حدود ۳۰ دقیقه پیش از آغاز تمرین خود را به کمپ حجازی رسانده و تمریناتی را به صورت انفرادی انجام داد.

×هواداران اهوازی از هوادارانی بودند که پیش از آغاز تمرین به زمین اصلی آمده و با سیدمهدی رحمتی و جواد نکونام عکس یادگاری گرفتند.

×جواد نکونام و هاشم بیگ زاده پیش از آغاز تمرین با هماهنگی کادرفنی تمرینات اختصاصی ای را در ضلع جنوبی زمین چمن انجام دادند.

×محمد قاضی، خسرو حیدری و حنیف عمران زاده از نفراتی بودندکه به علت مصدومیت و طی مراحل درمانی با توصیه کادرپزشکی و هماهنگی با کادرفنی در نوبت تمرینی امروز حضور نداشتند.

×بازگشت سیاوش اکبرپور مهاجم آبی پوشان که طی چند روز گذشته در تمرینات این تیم حضور نداشت عصر امروز به جمع هم تیمی های خود اضافه شده و تمرینات آماده سازی خود را پیگیری کرد.

×دکتر ستوده از اعضای کادرپزشکی تیم استقلال در جریان تمرین امروز بازیکنان این تیم را زیرنظر داشته و توصیه های پزشکی را به آن داشت. ضمن اینکه وی چند دقیقه ای را با سیاوش اکبرپور و امیرحسین صادقی درباره وضعیت بدنی این بازیکنان به صحبت پرداخت.

×گوران لاوره بازیکن تازه وارد استقلال که هنوز فرصت قابل توجهی برای بروز توانایی های خود کسب نکرده است. در تمرین امروز حاضر شده و با جدیت دنبالگر برنامه های آماده سازی خود شد.

×تمرین آقاوسط از دیگر آیتم های تمرینی امروز استقلال بود که بازیکنان این تیم با تقسیم شدن به ۳ گروه این برنامه را اجرا کردند.

×برنامه تمرینی بعدی استقلالی ها تمرین فاز دفاع به حمله بود که آنها در قالب فوتبال درون تیمی این برنامه را نیز مرور کرده است.

×هاشم بیگ زاده، علیرضا نیکبخت و فریدن عابدینی از بازیکنانی بودند که تمرین ارسال از جناحین را انجام داده و اکبرپور، نوری و برهانی تمرین گلزنی را با این ارسال ها مرور کردند.

×یکی از هواداران استقلال امروز یک گوسفند را برای قربانی کردن به کمپ تمرین آورده بود که در حضور امیر قلعه نویی و میرشاد ماجدی این هوادار نذر خود را به جای آورد.

×مهدی فنونی زاده، سیروس دین محمدی، منصور پورحیدری و شاهرخ بیانی از ناظرین ویژه تمرین امروز بودند.

×رضا وطن خواه مربی اسبق تیم ملی کشورمان و پیشکسوت تیم پرسپولیس عصر امروز به کمپ حجازی آمده و ضمن خوش و بش با قلعه نویی و پورحیدری در کناری از زمین تمرین آیتم های آماده سازی آبی پوشان را به نظاره نشست.

×شاهرخ بیانی امروز با کیک تولدی که یکی از هواداران استقلال به مناسبت زادروز این پیشکسوت استقلال تدارک دیده بود حسابی سر ذوق آمد و تولد وی در دفتر کمپ برگزار شد.