ملت ایران: میلان و بارسلونا از هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در سن سیرو به مصاف هم رفتند. بازی ای که در آن دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند. روبینیو برای میلان و مسی برای بارسلونا گلزنی کردند
آلگری پس از پایان بازی در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت: " باید گفت که شاگردانم عملکرد بسیار خوبی داشتند و به بارسلونا فضای بسیار کمی دادند همانطور که در خلق موقعیت ها نیز خوب عمل کردند. تنها یک اشتباه مرتکب شدیم که بارسلونا آن را به گل تبدیل کرد "
" این بازی مثل دیدار فصل گذشته دو تیم در سن سیرو بود حتی با این وجود که در این بازی کمی عقب تر بازی کردیم اما فرصت های گلزنی بیشتری داشتیم "
" از عملکرد تیمم بسیار خوشحال و راضی هستم، امتیاز خوبی بود بخصوص اینکه سلتیک نیز برابر آژاکس موفق به کسب پیروزی شد "
کاکا از زمانی که در تابستان امسال به میلان بازگشت سه شنبه شب نخستین بازی اش در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن میلان را انجام داد همانطور که او در تمام نقاط زمین حضوری مثبت داشت و با ارسال یک پاس گل خوش درخشید
آلگری در رابطه با کاکا گفت: " کاکا بازی فوق العاده ای انجام داد و ثابت کرد یک قهرمان است. منظور من از لحاظ فنی نیست چرا که همه ی ما خوب می دانیم اما او بسیار سخت در زمین مسابقه تلاش کرد و حتی در زمان هایی از بازی نقش یک مدافع کناری را بازی کرد "
روسونری در این بازی با ارائه یک بازی تدافعی و دل بستن به ضد حملات به بارسلونا فضای بسیار کمی داد " زمانی که شما در چنین بازی بخصوص اینکه برابر تیمی مثل بارسلونا قرار می گیرید باید هزار چشم داشته باشید چرا که آنها از همه جهت به سمت شما می آیند. "
او در پایان گفت: " برای بارسلونا بسیار سخت بود تا فضای کافی پیدا کند. ما کمی از سمت چپ جایی که بیشتر حمله های بارسا انجام شد اذیت شدیم همانطور که کوین کنستانت مجبور بود نزدیک الکسیس سانچس بماند و باعثفضای بیشتر برای دنی آلوس شد. بنابراین هافبک ها باید به کمک خط دفاعی می آمدند که در نیمه دوم این موضوع کاملا مشخص بود "
میلان با این تساوی ۵ امتیازی شد در حالی که بارسلونا با ۷ امتیاز صدرنشین گروه محسوب می شود.