ملت ایران:شب دوم از دور سوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب با انجام هشت دیدار دیگر به پایان می رسد. بی تردید مهمترین دیدار امشب، جدال یوونتوس و رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو است.

گروه A

منچستریونایتد و شاختار با ۴ امتیاز در این گروه در صدر قرار دارند؛ لورکوزن با ۳ امتیاز در تعقیب آنهاست و سوسیه داد هم بدون امتیاز، در قعر جدول گروه قرار دارد. در صورتی که سوسیه داد نتواند امشب از منچستریونایتد امتیاز بگیرد، شانس چندانی برای صعود نخواهد داشت.

بایر لورکوزن - شاختار دونتسک

منچستریونایتد - رئال سوسیه داد

گروه B

رئال صدرنشین مقتدر این گروه است. آنها در دو دیدار قبلی شان ۶ امتیاز گرفته اند و اگر امشب بتوانند یوونتوس را شکست بدهند، صعودشان به عنوان تیم اول تا اندازه زیادی قطعی می شود. در مقابل یوونتوس با از دست دادن امتیاز، حسابی به دردسر می افتد. به ویژه اگر گالاتاسرای بتواند کپنهاگن را شکست بدهد.

رئال مادرید - یوونتوس

گالاتاسرای - کپنهاگن

گروه C

پاری سن ژرمن از دو پیروزی مقابل بنفیکا و المپیاکوس، ۶ امتیاز کسب کرده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، امشب مقابل اندرلشت هم به سه امتیاز خواهد رسید؛ اتفاقی که می تواند صعود آنها را تا اندازه زیادی قطعی کند. بنفیکا و المپیاکوس هم برای اینکه بتوانند به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شوند، باید حداکثر امتیاز را در دو دیدار پیش رو مقابل هم کسب کنند.

اندرلشت - پاری سن ژرمن

بنفیکا - المپیاکوس

گروه D

بایرن در سومین دیدارش از ویکتوریا پلژن، تیم بدون امتیاز گروه پذیرایی می کند. با توجه به نمایش هایی که از بایرن در چند روز اخیر دیدیم، بعید است آنها در دیدار امشب به مشکل بخورند. سیتی و زسکا مسکو هم که هر دو سه امتیاز هستند، برای رتبه دوم می جنگند.

بایرن مونیخ - ویکتوریا پلژن

زسکا مسکو - منچسترسیتی