ملت ایران: سید مهدی سید صالحی بهترین گلزن پرسپولیس گفت: حق ما کسر امتیاز نبود اما این اتفاق افتاد. عزت را از خدا می خواهیم و امیدوارم پیش هواداران رو سفید بشویم و دشمن شاد نشویم.

وی افزود: کسر امتیاز از پرسپولیس تصمیم بسیار سختگیرانه ای بود. تماشاگران ما کار خاصی نکردند یا بی احترامی به داور نشد، این طرفداران حریف بودند که از اول به پرسپولیس و سید جلال توهین و بی حرمتی کردند. قضاوت را به کارشناسان می سپارم ولی به عقیده من تصمیم سختگیرانه ای بود. اصلا توقع این مساله را نداشتیم. طرفداران ما حتی در سخت ترین شرایط هم به داور توهین نکردند و حقشان این نبود.

سیدصالحی درباره تاثیر این مساله روی تیم ادامه داد: اتفاقی است که روی داده و حالا باید تمرکزمان را روی بازی های بعدی بگذاریم. بچه ها ناراحت شدند ولی مصمم هستیم امتیازات بعدی را به دست بیاوریم و می خواهیم تلاش خودمان را دو برابر کنیم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه بعد از گلزنی ها سراغ دایی می رفت و این بار دایی روی نیمکت نیست، گفت: علاقه من به دایی به خاطر اعتمادی است که او به من داشت و برای اولین بار مرا به تیم ملی دعوت کرد. البته جدا از این مساله، دایی با سابقه ای که دارد برای هر فوتبالیستی مورد احترام است. آن شادی هم یک نوع قدردانی است وگرنه همه ما برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم. تمام خواسته ام این است که پیش پرسپولیسی ها روسفید باشیم و دشمن شاد نشویم و برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم.

وی ادامه داد: حضور علی دایی یک انرژی و هیجان مثبت را به تیم منتقل می کند و قوت قلب خاصی به تیم می بخشد. به هر حال جای خالی او احساس خواهد شد اما می خواهیم جواب اعتماد دایی را بدهیم و همه بچه ها بعد از این اتفاق انگیزه پیدا کرده اند تا هواداران را از نگرانی خارج و خوشحال کنند.

مهاجم نوک قرمزها درباره بازی با تیم پدیده مشهد گفت: آنها تیم خوبی دارند. یک مربی با سابقه و کار کشته مثل میثاقیان دارند. بازیکنان لیگ برتری دارند و این بازی در سطح بالایی قرار دارد. سعی می کنیم در جام حذفی شروع خوبی داشته باشیم و خودمان را هم برای بازی با راه آهن آماده کنیم.

سید صالحی درباره بازی با راه آهن در ورزشگاه تختی هم گفت: شرایط زمین تختی خوب نیست ولی برای اینکه در کورس قهرمانی بمانیم، پیروزی در این بازی را می خواهیم. راه آهن حریف قابل احترامی است ولی ما باید در خور نام پرسپولیس ظاهر شویم و کاری هم به نتایج قبلی در بازی های بیرون از خانه نداریم.

وی در پایان گفت: ما تلاش خودمان را کردیم، هر اتفاقی افتاد، تقدیر خدا بود. مهم این است که ضعف نشان ندادیم. در واقع از حریفان سرتر هم بودیم. اینبار تلاش خودمان را بیشتر می کنیم و از خدا می خواهیم به ما عزت بدهد. من هم تمام تلاش خودم را برای گلزنی می کنم ولی قبل از هر چیز پیروزی تیم مهم است.