ملت ایران: گفته می شود علی دایی در اولین بازی از جام حذفی بازیکنانی را در ترکیب قرار می دهد که تا کنون و بعد از سپری شدن ۱۳ هفته از لیگ برتر کمتر به میدان رفته اند. البته برخی می گویند دایی نمی تواند به کلی ترکیب تیمش را بهم بریزد و احتمالا ۴-۳ بازیکن جدید را نسبت به ترکیب اصلی اش تغییر خواهد داد.

با این حال به نظر می رسد از لیست ۱۰ نفره بازیکنانی که تا کنون زیر ۳۰۰ دقیقه به میدان رفته اند ۴-۳ نفری شانس بازی مقابل پدیده شاندیز آن هم در ترکیب اصلی را دارند.

در حال حاضر به غیر از مهرداد پولادی مصدوم و محمدرضا خلعتبری که ۴-۳ هفته ای است به این تیم پیوسته ۱۰ بازیکن خیلی کم در ترکیب قرار گرفته اند و باید دید دایی به کدام یک از این بازیکنان در مصاف عصر چهارشنبه میدان می دهد.

این ۱۰ بازیکن به ترتیب دقایقی که در لیگ برتر به میدان رفته اند و البته از کم به زیاد عبارتند از: علیرضا حقیقی – صفر، رضا محمدی – صفر، میلاد غریبی۴۵دقیقه، یونس شاکری ۵۰ دقیقه، محمد عباس زاده ۸۳ دقیقه، مارکو شپانوویچ ۹۰ دقیقه، حمیدرضا علی عسگری ۱۶۳ دقیقه، علیرضا نورمحمدی ۲۱۲ دقیقه، محمد رضا خانزاده ۲۷۲ دقیقه، هادی نوروزی ۲۹۱ دقیقه