ملت ایران:دیدار حساس هفته سیزدهم بین تیم های اول ودوم جدول، فولاد خوزستان وتراکتور سازی تبریز در شرایطی با تقسیم امتیازات به پایان رسید که یکبار دیگر بحثداوری این دیدار و اتفاقات حاشیه ای ان تبدیل به سوژه روز شد، در باز بینی چند باره فیلم بازی وصحنه جنجالی ان که در دقیقه ۳۵ رخ داد، بخوبی مشخص می شود که اتفاق خاصی روی مهاجم فولاد که منجر به اعلام خطای پنالتی باشد نیافتاده است، اینرا از واکنش خود بازیکن فولاد بخوبی می توان متوجه شد که سروش رفیعی بازیکن شماره ۷ فولاد با نگاه احتیاط امیز خود حتی انتظار دریافت کارت زرد بعنوان شبیه سازی را از داور مسابقه داشته است.

اینجا سراغاز حرکتی است که داور مسابقه اقای تورج حق وردی انرا پنالتی تشخیص داد، هر دو بازیکن در یک خط وحتی مدافع تراکتور چند سانتی متری جلوتر از بازیکن فولاد قرار دارد، توپ در این صحنه بعد ضربه نوک پای چپ سروش رفیعی بازیکنان فولاد عرض زمین را به طرف بیرون محوطه جریمه طی می کند.

در امتداد حرکت اول از عکس شماره یک ودر در ادامه استارتی که دو بازیکن قرمز ومشکی برای تصاحب توپ زده اند مدافع قرمز پوش تراکتور سازی میلاد فخر الدینی یک گام جلوتر از مهاجم فولاد قرار دارد.

در ادامه وقتی مدافع تراکتور به سمت راست متمایل می شود، بازیکن فولاد خود را به طرف چپ به حالت افتادن اماده می کند.، همانطوری که مشاهده می شود هیچگونه تماس غیر متعارفی از ناحیه پای بازیکنان دیده نمی شود.

و در نهایت در ادامه صحنه بازیکن فولاد بدین شکل به زمین می افتد تا مهمترین وحساس ترین بازی هفته در صدر جدول لیگ تحت تاثیر اشتباه داوری به پایان برسد،