ملت ایران: محمدرضا خانزاده مدافع میانی پرسپولیس که البته این فصل هرگز در پست خودش بازی نکرده و سه بار به عنوان بازیکن ثابت و یک بار به عنوان بازیکن جانشین دفاع راست به میدان رفته است ظاهرا شرایط خوبی در این تیم ندارد و گفته شده قصد دارد برای حفظ شرایطش و حضور مستمر در تیم ملی به تیم دیگری برود.

امروز شایعه رفتن خانزاده به ذوب آهن جدی شده بود و گفته می شد باشگاه اصفهانی برای تقویت میانه خط دفاعش این بازیکن را می خواهد اما مدافع شماره ۳ پرسپولیس می گوید: «حقیقتش این است که من هم خودم در روزنامه ها و سایت ها خوانده ام که ذوب آهن من را می خواهد وگرنه به خودم چیزی نگفته اند و تماسی هم با ذوب آهن نداشته ام.»

از خانزاده می پرسیم آیا امروز در حاشیه تمرین با علی دایی درباره جدایی ات صحبت کردی که می گوید: «نه اصلا. امروز من در باره مطالبات و پولم از باشگاه با علی آقا حرف زدم و اصلا بحثجدایی نبود.»

مدافع جوان و خوش قد و قامت پرسپولیس درباره اینکه آیا تصمیمی برای جدایی از این تیم در نیم فصل دارد یا نه می گوید: «هنوز هیچ جیز معلوم نیست و شرایط آینده ام بستگی دارد به اینکه در این چند هفته چه اتفاقاتی بیافتد.»

از خانزاده می پرسیم چرا مقابل داماش به میدان نرفتی و آیا بحثخستگی حضور در اردوهای تیم ملی مطرح بود که جواب می دهد: «اصلا من خسته نبودم و اتفاقا خیلی عالی با تیم ملی تمرین کردم. واقعا قبل از بازی با داماش فوق العاده آماده بودم اما به تشخیص علی آقا به میدان نرفتم.»

وی با اشاره به اینکه مشخص نیست که در جام حذفی و مقابل پدیده شاندیز به میدان خواهد رفت یا نه درباره این بازی می گوید: «من شناخت آنچنانی از تیم پدیده ندارم اما این تیم بازیکنان خیلی خوبی دارد. آنها مربی خوبی هم دارند که تا حالا چند تیم را به لیگ برتر آورده اما ما باید در این بازی برنده باشیم تا استارت قدرتمندانه ای در جام حذفی بزنیم و مثل بازی های لیگ روند خوبی در این جام داشته باشیم.»

خانزاده درباره صحبت های امروزش با دایی در خصوص پول می گوید: «از ابتدای فصل تا الان یک هزار تومانی نگرفته ام در صورتی که فکر می کنم بقیه بازیکنان همه پول گرفته باشند. من از قرارداد فصل گذشته ام هم مبلغی طلبکارم اما تا حالا فقط وعده شنیده ام تا اینکه امروز مجبور شدم با علی آقا صحبت کنم و از ایشان بخواهم درباره مطالباتم با باشگاه صحبت کند.