ملت ایران: کم کم به تعطیلات نیم فصل لیگ برتر نزدیک می شویم و با باز شدن پنجره نقل و انتقالات بین فصل شایعات درباره انتقال و جابجایی بازیکنان بیشتر شنیده می شود.

این شایعات با وجود تاکید دایی بر حفظ بازیکنان تیمش در پرسپولیس هم به گوش می رسد. از چند روز قبل شنیده می شود میلاد غریبی بال تکنیکی و سریع این فصل سرخ ها که تنها ۴۵ دقیقه مقابل تیم سابقش سایپا در کرج بازی کرد قصد جدایی دارد و مقصد او به احتمال فراوان ذوب آهن خواهد بود.

از سوی مقابل البته شنیده می شود حضور محسن مسلمان در پرسپولیس آن هم به عنوان بازیکن قرضی قطعی شده چرا که این بازیکن با لوکا رابطه خوبی ندارد و دلش با پرسپولیس است.

همچنین در خصوص جابجایی بازیکنان بین پرسپولیس و ذوب آهن شایعاتی در خصوص جابجایی قاسم حدادی فر و رضا حقیقی هم شنیده می شد که بعید است این اتفاق رخ دهد. در واقع ذوبی ها به هیچ وجه نمی خواهند حدادی فر را از دست بدهند و حقیقی هم که بعد از دو سه هفته نیمکت نشینی بالاخره مقابل داماش به میدان رفت دیگر قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد.

با این حال گفته می شود ذوبی ها یک بازیکن دیگر را هم از پرسپولیس می خواهند. ظاهرا لوکا نسبت به جذب محمد رضا خانزاده برای ترمیم نقاط ضعف خط دفاعی اش نظر دارد و می خواهد از این بازیکن در دفاع میانی استفاده کند.

باید دید دایی در قبال جذب محسن مسلمان از ذوب آهن خانزاده و غریبی را به این تیم اصفهانی خواهد داد؟