ملت ایران: ستار همدانی درباره بازی مقابل نفت تهران گفت: این بازی به عقیده من اصلا کیفیت خوبی نداشت و با کیفیت ضعیف زمین ورزشگاه تختی، هر دو تیم فوتبال مدنظرشان را به سختی در آن پیاده کردند.

وی افزود: ما البته چند موقعیت در این بازی داشتیم که می توانستیم آنها را تبدیل به گل کرده و خیال مان را راحت کنیم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. در مقابل تیم نفت هم تنها یک موقعیت داشت که همان توپ وارد دروازه استقلال شد و ما مجبور شدیم به تساوی در این بازی رضایت دهیم.

همدانی درخصوص گل غفوری هم گفت: گلی که نفتی ها به ثمر رساندند، یک شوت استثنایی بود که فکر می کنم هر هزار بازی یکبار اتفاق بیفتد. در مقابل گلی هم که فرهاد مجیدی موفق به زدن آن شد، بر اساس کار تاکتیکی و تمرین شده ای بود که ما در طول هفته ای که گذشت بارهخا آن را مرور کرده بودیم.

مربی استقلال در خصوص گلایه های قلعه نویی پس از بازی از بازیکنان تیم هم خاطرنشان کرد: هر سرمربی از تیمش انتظاراتی دارد، امیر هم مربی باهوشی است و به خوبی میداند که در چه زمانی اشتباهات فاحش برخی بازیکنان را به انها گوشزد کند تا دیگر شاهد تکرار آن نباشیم.

دستیار امیرقلعه نویی درباره محرومیت وی نیز افزود: من نمی دانم چرا این برخوردها و اعمال قوانین نانوشته فقط در مورد استقلال و امیرقلعه نویی اتفاق می افتد. برخی مربیان تیم ها در بازی های انجام شده رفتار خیلی بدی در کنار زمین دارند که واقعا جای سوال است که چرا با این رفتار آقایان برخوردی نمی شود و نگاه انضباطی فقط به باشگاه استقلال و امیر بر می گردد. من امیدوارم که این رویه توسط مسئولین عزیز اصلاح شود تا شاهد برقراری عدالت در فوتبال باشیم. در بازی دیروز هم به خاطر محرومیت امیرخان من به عنوان رابط، توصیه های فنی را از سرمربی می گرفتم و به کادر کنار زمین اطلاع می دادم و ما چاره ای برای این محرومیت ناخواسته نداشتیم.

ستار همدانی با اشاره به ادامه بازی های لیگ گفت: در قهرمانی استقلال در لیگ امسال شک نداشته باشید. تیم ما تا قبل از این چند تکه اداره می شد و با لشگری از مصدوم و ملی پوش و غیره روبرو بودیم که در نهایت من مطمئن هستم که ما روز به روز بهتر شده و به انسجام مدنظر کادرفنی و البته بازی های مورد پسند هواداران نزدیک خواهیم شد.