ملت ایران: این طور به نظر می رسد که در رختکن رئال مادرید اوضاع چندان به کام نیست. از دلخوری های ناشی از نیمکت نشینی های ایکر کاسیاس در رقابت های لالیگا گرفته تا صحبتهای اخیر آنچلوتی در مورد عملکرد بد تیمش در هفته های پیشین و بحثها برسر دلیل فروش مسعوت اوزیل که همچنان مانند علامت سوالی در ذهن دوستداران رئال و حتی تعدادی از بازیکنان این تیم باقی مانده، باعثشده تا جو رختکن تیم مادریدی چندان دلنشین نباشد.

در طول یک هفته ای که گذشت، بازیکنان و سرمربی رئال در مصاحبه هایی شرکت کرده وهریک به نحوی به بازتاب دلخوری هایشان پرداختند. در اینجا به نقل قول هفت شخصیت کهکشانی در طول یک هفته ای که گذشت می پردازیم تا این مطلب بازتابی باشد از «سر درون» کهکشانی ها در آستانه بازیهای مهمشان مقابل یوونتوس دردور سوم رقابتهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و بعد از آن هم بازی حساس و تماشایی ال کلاسیکو که هفته آینده در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد. البته آنها دیشب موفق شدند تا با نتیجه ۰-۲ از سد مالاگا عبور کنند تا با این برد با بازگشت به روزهای خوب، کمی بتوانند از دغدغه های ذهنی شان بکاهند ولی شادی نکردن رونالدو بعد از زدن گل دومش در بازی شنبه شب نیز خودش حرفهایی برای گفتن دارد.

دراینجا می توانید نقل قولهای جالب این هفته کهکشانی ها را مطالعه کنید:

*کارلو آنچلوتی: نمی توان بدتر از این بازی کرد. انتقاداتی که این روزها دریافت می کنیم، کاملا پایه و اساس دارد و بی دلیل نیست(گفتگو با کوریره دلاسرا در روز ۱۷ اکتبر)

*ایکر کاسیاس: اگر در طول سه ماه آینده شرایط تغییر نکند، احتمالا به فکر جدایی از رئال خواهم افتاد(کنفرانسی خبری در رویداد تبلیغاتی هیوندای در روز ۱۷اکتبر)

*ایکر کاسیاس: هر زمان که اوندیانو ماینکو(داور بازی ال کلاسیکوی پیش رو) را می بینم، او را در آغوش می کشم؛ چون خاطره خوبی از فینال جام حذفی که او برایمان سوت زد دارم(کنفرانس خبری در روز ۱۷ اکتبر)

*کارلوس دیئس: خطر جراحی بیل را تهدید نمی کند(رئیس سرویس پزشکی رئال مادرید در جمع خبرنگاران برای اطلاع رسانی در مورد احتمال نیاز بیل برای جراحی دیسک کمرش در روز۱۲ اکتبر)

*فلورنتینو پرس: سخت است که بتوان با این خشونت وبی رحمی شرایط را درک کرد. این طور نیست و انگار قرار است به تیم اسیب برسانند(دربرنامه پونتو پلوتا، ۱۵ اکتبر)

*ژابی آلونسو: من برای بازگشتم به میادین تاریخ مشخص نمی کنم. مصدومیت گول زننده ای است. در حال پشت سرگذاشتن روند بهبود هستم و زمان کمی تا بازگشتم باقی است(در یک رویداد تبلیغاتی در روز ۱۶ اکتبر)

*سامی خدیرا: حس می کنم که به خاطر اینکه اسپانیایی نیستم، با بدرفتاری رسانه های اسپانیایی روبرو می شوم. دلیل دیگرش هم این است که پول کمی برای خریدم پرداخت شده و البته شاگرد مورینیونیز بوده ام. با رفتن اوزیل، رئال ضعیف شد(در اردوی تیم ملی آلمان در روز ۱۵ اکتبر)