ملت ایران: دیروز در جریان بازی تیم های تراکتور و فولاد شاهد اتفاقات و البته اشتباهاتی از سوی داور این دیدار تورج حق وردی بودیم که البته این اشتباهات به جهت تاثیر گذاری تنها بر روی ضربه پنالتی متمرکز شده در حالی که اشتباهات تورج حق وردی در این بازی در چندین صحنه مشهود و قابل رویت بود.

در ادامه اشتباهات تورج حق وردی را در این بازی مرور خواهیم کرد.

دقیقه ۱۱: سعید دقیقی در یک موقعیت مناسب در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که حسن جعفری بازیکن فولاد با هل دادن وی مانع از گل زنی دقیقی در این صحنه شد که در این صحنه هل دادن دقیقی کاملا مشهود بود تا آنجا که داد جلالی را هم در کنفرانس خبری را در آرود.

دقیقه ۳۶: در محوطه جریمه جدال برای زدن توپ بین فخرالدینی و شریفات صورت می گیرد که فخرالدینی توپ را از جلوی پای شریفات به بیرون می زند که در این صحنه لمس دست فخرالدینی با بدن شریفات توام می شود با افتادن وی به زمین که داور این صحنه را خطای پنالتی تشخیص می دهد و یک ضربه پنالتی به سود فولاد می گیرد.

دقیقه ۳۷: لوسیانو پریرا بعد از به ثمر رساندن گل تساوی فولاد در حالی که هواداران تراکتور چندان به تصمیم داور اعتراض نمی کردند در حالی توپ را به سمت آنها شلیک کرد که در کنفرانس خبری فرکی اعتقاد داشت پریرا حامله بودن زنش را می خواست به رخ هواداران بکشد اما این در حالی بود که حق وردی می توانست این کار پریرا را با کارت قرمز جریمه کند اما وی تنها به یک کارت زرد اکتفا کرد.

دقیقه ۷۵: ارسال خطرناک حبیب گردانی در بیرون محوطه جریمه فولاد با هند عمدی مدافع فولاد قطع می شود که در این صحنه حق وردی صحنه را هند تشخیص نداد در حالی که هند عمدی مدافع فولاد اظهر من الشمس بود.

دیروز در حالی تصمیمات عجیب و غریب داور مسابقه در حالی بر روی کیفیت خوب مسابقه دو تیم تاثیر گذاشت که به نوعی تداعی کنند بازی دو فصل پیش استقلال و تراکتور در استادیوم یادگار امام تبریز بود که میلیون ها بیننده تلویزیونی را در پای گیرنده های تلویزیونی و هزاران هزار هوادار فوتبال را در روی سکوهای استادیوم یادگار امام مبهوت اشتباهاتی داوری کرد که لذت تماشای یک بازی حساس را در کام هواداران فوتبال به تلخی کشاند.