ملت ایران: آخرین تمرین عصرگاهی شاگردان امیر قلعه نویی امروز از ساعت ۱۵:۳۰ در محل کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد. این در حالی بود که محمد قاضی و حنیف عمران زاده به دلیل طی مراحل درمانی خود تحت نظر کادر پزشکی در این نوبت تمرینی حضور نداشتند. گفتنی است که حنیف عمران زاده به دلیل این مصدومیت میبایست به تمرین فیزیوتراپی پرداخته و قطعا به جدال روز شنبه استقلال مقابل نفت نخواهد رسید.

*از اتفاقات جالب توجه تمرین امروز، برخورد سرد بازیکنان با امیر حسین صادقی، مدافع این تیم بود که به مانند روز گذشته، امروز نیز وی مجبور شد در گوشه ای از زمین به گرم کردن خود پرداخته و به نوعی در جمع هم تیمی های خود حاضر نباشد.

*آندرانیک تیموریان، هافبک کهنه کار استقلال نیز پیش از آغاز تمرین با شور و حال خاصی به خوش و بش با هم تیمی های خود پرداخت و حسابی جو تمرین را تحت تاثیر شیطنت خود قرار داده بود. لازم به ذکر است که این بازیکن در حاشیه تمرین امروز دقایقی را نیز با کریم بوستانی، مربی تیم درباره شرایط خود به گفت و گو پرداخت.

*پیش از شروع تمرین امروز فرهاد مجیدی به دفتر کمپ رفته و جلسه کوتاهی را با امیر قلعه نویی برگزار و در مورد شرایط خود و تیم با وی گفت و گو کرد.

*هاشم بیک زاده، آندو تیموریان و صادقی قبل از شروع تمرین، دقایقی را با یکدیگر به ارسال پاس های سرضرب و کوتاه پرداختند.

*آبی پوشان راس ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه با سوت امیر قلعه نویی گرد سرمربی جمع شدند و امیر حدود ۲۰ دقیقه با بازیکنان خود درباره مسائل جاری تیم به صحبت پرداخته و موارد مهم را برای آنها گوشزد کرد.

*در اولین آیتم تمرینی استقلال، نفرات این تیم زیر نظر امیر حاج قاسم، مربی بدنساز به گرم کردن بدن های خود پرداخته و به ارسال توپ های کوتاه پرداختند.

*اتفاق جالب دیگر در تمرین امروز استقلالی ها، پنالتی زدن سید مهدی رحمتی به فرزند صادقی بود که سنگربان استقلال با پسر مدافع این تیم به شوخی پرداخت. این درحالیست که رحمتی با صادقی این روزها رابطه چندان گرمی نداشته و به سردی از کنار یکدیگر عبور می کنند.

*شاهرخ بیانی و سیروس دین محمدی، از اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال از ناظران این نوبت تمرینی بودند.

*احمد جمشیدیان، هافبک کهنه کار استقلال که این روزها در بند مصدویت بوده و آخرین مراحل درمانی خود را طی می کند، در تمرین امروز نیز به توصیه کادرفنی دور زمین به دویدن پرداخت و به طور اختصاصی مراحل آماده سازی خود را مرور کرد.

*مجید صالح، مربی آبی پوشان در خلال این نوبت تمرینی، دقایقی را درمورد شرایط تیم با قلعه نویی به گفت و گو پرداخته و نظرات خود را درباره وضعیت استقلال به سرمربی گزارش داد.

*حمید بابازاده، مربی دروازبانان استقلال در تمرین امروز با آیتم های جدیدی از تمرینات دروازبانی با رحمتی و حسینی به تمرین پرداخته و برنامه های آماده سازی را با آنها مرور کرد.

*از دیگر آیتم های تمرینی امروز، تمرین آقا وسط بود که بازیکنان با تقسیم شدن به سه گروه آن را انجام داده و با شور و نشاط خاصی پیگیر این برنامه تمرینی بوند.

*تمرین دفاع به حمله و سانتر از جناحین، دیگر برنامه تمرین امروز بود که با نظارت امیر انجام و طی آن فردین عابدینی، هاشم بیک زاده و نیکبخت واحدی به انجام سانترها پرداخته و برهانی، اکبرپور نیز به نفوذ به عمق سازمان دفاعی پرداختند.

*احمد جمشیدیان با اتمام برنامه های تمرینی خود، زودتر از سایرین کمپ زنده یاد حجازی را ترک کرد.

*در اواخر این تمرین عصرگاهی، رحمتی در نقش مهاجم ظاهر شده و اکبرپور و برهانی درون دروازه ایستداه و ضربات وی را مهار کردند.

*میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال که در تمرین امروز با لباس ورزشی در کمپ حجازی حاضر شده بود، جلسه ای را با قلعه نویی برگزار و در مورد برنامه های اردوی فردای استقلالی ها صحبت کرد و پیگیر آن شد.

*در آخر، با رفتن بازیکنان به رختکن، کادرفنی تیم ترجیح دادند در زمین مانده و به انجام بازی تنیس فوتبال بپردازند، کری خوانی عالمی با کریم بوستانی از نکات جالب این برنامه مریبان تیم بود.

*گفتنیست که استقلالی ها فردا نیزدر نوبت صبح تمرین سبکی را انجام داده و پس از آن برای حضور در اردوی پیش بازی مقابل نفت، راهی هتل اوین خواهند شد.

*استقلال تهران و نفت روز شنبه و از ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه در ورزشگاه تختی تهران رودرروی یکدیگر صف آرایی خواهند کرد