بازی با ذوب آهن چطور بود؟
در نیمه اول اصلاً عملکرد خوبی نداشتیم اما در نیمه دوم با صحبت هایی که بین دو نیمه شده بود شروع خوبی داشتیم و سراپا حمله شدیم، موقعیت های خوبی به وجود آوردیم و حتی می توانستیم بازی را ببریم اما خدا را شکر توانستیم این یک امتیاز را بگیریم.
از پیشنهاد پرسپولیس خبر داری؟
من همه تصمیمات را به آقای آذری سپرده ام و هر تصمیمی ایشان بگیرند همان کار را انجام می دهم. من با ذوب آهن قرارداد دارم و حالا پرسپولیس به باشگاه ذوب آهن پیشنهاد داده است که نیم فصل به آن تیم بروم، قرار است آقای رویانیان دوشنبه یا سه شنبه برای صحبت با آقای آذری به اصفهان بیاید و در پایان هر شرایطی پیش آمد تابع تصمیم باشگاه هستم.
به خاطر حضور در جام جهانی می خواهی به پرسپولیس بروی؟
بالاخره یک سری ملاک ها برای از استقلال و پرسپولیس به تیم ملی رفتن وجود دارد اما فکر نمی کنم این صحبت ها درست باشد زیرا من از ملوان به تیم ملی بزرگسالان رفتم. البته فعلا که دو بازی دیگر با ذوب آهن تا پایان نیم فصل داریم و من همه جان و تلاشم را برای موفقیت ذوب آهن می گذارم و پس از آن هم باید ببینیم تصمیم باشگاه در مورد من چه خواهد بود.
چرا در تیم ملی حضور نداشتی؟
در آخرین اردو نفراتی مثل پیام صادقیان و امید عالیشاه هم دعوت نشدند و به ما گفتند باید به تیم ملی امید بروید. ما با تیم امید به عمان رفتیم و هر دو بازی را هم بردیم اما در هر صورت سعی می کنم آنقدر خوب کار کنم تا جزو نفرات تیم ملی در جام جهانی باشیم.