به گزارش ملت ایران به نقل از ورزش ۳، پائولو بنتو امشب وظیفه ای سنگین مقابل ژرمن ها در اولین حضور تیمش در یورو ۲۰۱۲ دارد. این مربی که تلاش کرده شاگردانش را در دوره سه هفته ای آماده سازی به فرم مطلوب و آرمانی برساند، روز گذشته در مورد بازی با آلمان نقطه نظرش را بیان کرد.

بنتو گفت: بازی با آلمان، نه فقط برای ما بلکه برای همه تیم های قدرتمند جهان، دشوار است. به آلمان به چشم یک مدعی بزرگ این دوره نگاه می کنیم اما هیچگاه دچار هراس نخواهیم شد. برنامه تیم من مقابل آلمان این است که از دقیقه اول بر حریف فشار وارد کنیم. نمی خواهیم به آلمان فرصت تفکر برای پیاده کردن اهداف تاکتیکی خود بدهیم.

وی ادامه داد: انتظار نداریم که آنها در زمین بی حرکت بمانند و تنها بازی ما را تماشا کنند. آلمان تیم بزرگی است که بارها در گذشته در این رقابت ها افتخار آفرین بوده است. رویارویی ما با آنها بیشتر به جنگی میان دو ابر قدرت شبیه است.

این مربی افزود: مردانم برای رویارویی با ژرمن ها فشار روحی ندارند. این یک امتیاز مهم برای ما است. در حالی که می دانم فشار روانی زیادی بر تیم حریف حاکم است. تلاش می کنیم از این برتری، مطلوب استفاده کنیم.

دیدار شاگردان بنتو و آلمان ساعت ۱۵:۲۳ امشب به وقت تهران در ورزشگاه «خارکف» اوکراین انجام خواهد شد.