سایت گل - مهاجم کهنسال تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان گفت: از تیم پرسپولیس برای بازی در این تیم پیشنهاد داشته و در حال مذاکره با رویانیان هستم!
' به گزارش گل، بهمن طهماسبی ' در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه مذاکرات با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تهران به خوبی پیش می رود، اضافه کرد: خوشبختانه تا به امروز مشکل خاصی نبوده اما هنوز کار به پایان نرسیده است. وی با اشاره به اینکه انتقالش از تیم آلومینیوم هرمزگان به سایر تیم های لیگ برتری، جزو سهمیه لیگ دسته یک به شمار می رود، افزود: این مساله باعثشده تا پیشنهادهایی که برای فصل جدید به من شده است، قدری زیادتر از گذشته باشد از این رو به غیر از تیم پرسپولیس از سایر تیم های تهرانی و شهرستانی نیز پیشنهادات دیگری دارم که در صورت منتفی شدن پیوستنم به پرسپولیس، شرایط آن ها را بررسی خواهم کرد.
مهاجم اسبق تیم فوتبال نفت تهران در خصوص عملکردش در تیم آلومینیوم هرمزگان که به عنوان نخستین تیم دسته اولی به لیگ برتر صعود کرد، نیز گفت: فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و توانستم ۱۳ گل در جریان بازی برای تیمم به ثمر برسانم.

طهماسبی در باره اینکه چرا در این تیم نمی خواهد فوتبالش را ادامه دهد، نیز خاطرنشان کرد: قراردادم با این تیم برای یک فصل بود و هم اکنون بازیکن آزاد محسوب می شوم، صادقانه بگویم وضعیت مالی باشگاه به هیچ وجه خوب نیست و من ترجیح می دهم در حال حاضر برای این تیم بازی نکنم.
طهماسبی درست ۱۱ سال پیش یه عنوان یک پدیده از ایرسوتر به استقلال رفت و بعد از یک فصل ناموفق در بسیاری از تیمهای باشگاهی ایران بازی کرد. اینکه او بعد از این همه سال دوباره سر از پایتخت در می آورد، نشانگر نبوغ او نیست؛ چرخه سازندگی فوتبال ما به گل نشسته است!