ملت ایران: سهراب بختیاری‌زاده کاپیتان استقلال خوزستان در پی مصاحبه انتقادی از سریال پژمان در گفت‌وگویی تازه با سایت گل درباره آن گفت‌وگو حرف‌های تازه‌ای دارد. بختیاری‌زاده می‌گوید: «متاسفانه طبق معمول بعد از انتشار گفت‌وگوی من با سایت گل نظرهای متفاوت و عجیب و غریبی را در این مورد خواندم که بد نیست درباره‌اش توضیح بدهم. اول از همه باید بگویم همه ما طرفدار هنر و علاقمند به سینما، موسیقی و آدم‌هایی هستیم که در این حوزه تلاش می‌کنند. مثل همه جامعه بخشی از زندگی و عمر و خاطرات ما با این آدم‌ها گره خورده. از بهروز وثوقی تا استاد انتظامی، از آقای پرستویی تا خانم تهرانی و خیلی آدم‌های دیگر که چهره‌های راستین عرصه هنر هستند. می‌خواستم بگویم کسانی که سر جای خودشان هستند و هنرمندانه برای ما خاطره ساخته‌اند، همیشه مورد احترام جامعه هستند و اینطور نیست که با حرف من خدشه‌ای به آنها وارد شود. کل حرف من این بود که دوستانی که در زمینه فوتبال و حاشیه‌ها و نقاط تاریکی‌اش سریال ساخته‌اند در آن زمینه هم بنویسند و بسازند مگر اشکالی دارد؟ در این بین گریزی هم زدم به نحوه ورود بعضی از آدم‌ها به عرصه هنر که البته ارتباطی هم ندارد به احترام همه ما به بزرگان سینما و تئاتر.»

بختیاری‌زاده در این زمینه می‌گوید: «شاید اطلاعات دیگران در این زمینه کم باشد؛ مثلا یک کشتی‌گیر یک سال تمرین می‌کند برای اینکه در ۵-۶ مسابقه ۶ دقیقه‌ای روی تشک برود. اما کسی آن زحمت یک ساله و پدر صاحبی که از این بنده خدا درآمده را نمی‌بیند. در مورد سینما و تلویزیون هم همین است. برای دو ساعت فیلم یک سال زحمت می‌کشند و خون دل می‌خورند. پس طبیعی است که من هرگز این تلاش را زیر سوال نخواهم برد.»

بختیاری‌زاده جمله دیگر هم دارد: «من باید از فوتبال و فوتبالیست‌ها دفاع کنم. تاکید من این است که ما در فوتبال کم قهرمان نداریم، کم آدم حسابی نداریم. حتما و متاسفانه در فوتبال ایران فساد هست، پول‌های غیرمشروع و زیرمیزی هم هست اما کمتر فوتبالیستی بوده در سطح درجه یک که آلوده این چیزها باشد. برای فوتبالیست مطرح شدن، برای ملی‌پوش شدن، برای تیتر اول شدن و برای ستاره شدن. خیلی باید کار کرد، خیلی باید زحمت کشید. تازه خدا هم باید به یک چیزهایی به تو داده باشد، باور کنید الکی نیست. پس سوءتفاهم نشود من فقط از هم صنف‌های خودم و دوستان خوبم دفاع کردم. چون مدتی طولانی است که زیر مسائل مالی ما فوتبالیست‌ها را به شدت می‌زنند.»