ملت ایران: کارلو آنچلوتی، سرمربی رئالی ها در همین مدت کوتاهی که هدایت رئال را برعهده گرفته، مجبور شده چند تصمیم مهم بگیرد؛ تصمیماتی که هر یک از آنها در واقع یک بحران کوچک بود؛ بحران دروازه بانی تیم، بحران جانشینی اوزیل، بحران انتخاب سیستم تیم، بحران شماره ۹ و او اکنون باید در مورد بحران قلب خط دفاعی تصمیم گیری کند.

با توجه به چهار دیدار حساس پیش رو مقابل مالاگا، یوونتوس، بارسا و سویا، کارلتو باید هر چه سریعتر در مورد خط دفاعی تیمش تصمیم گیری کند.

سرمربی ایتالیایی علاقه چندانی به دست به ترکیب خط دفاعی اش ندارد اما تا اینجای فصل مجبور شده چند باری این کار را انجام بدهد.

به ویژه اینکه در دیدارهای گذشته، نفوذ مدافعان کنار و عدم عملکرد مناسب هافبک های تیم در کارهای دفاعی، دو مدافع میانی را بارها در موقعیت خطرناکی در مقابل مهاجم حریف قرار داده است.

اینکه رئالی ها تا اینجای فصل تنها در دو دیدار توانستند دروازه شان را بسته نگه دارند - مقابل گرانادا و کپنهاگن - یک زنگ خطر جدی برای آنچلوتی است.

باید دید در دیدارهای آینده، آنچلوتی چه ترکیبی را برای قلب خط دفاعی اش استفاده می کند؛ دو بازیکنی که در این چهار دیدار حساس به میدان بروند، احتمالا گزینه های اصلی کارلتو تا پایان فصل خواهند بود.