ملت ایران:مربی مس اعتقاد دارد صعود استقلال به نیمه نهایی کار عجیبی نبوده و استقلال بزرگتر از این حرفهاست. آتیلا حجازی که حالا به عنوان دستیار در کنار پرویز مظلومی است از شرایط مس، تیم ملی و استقلال در نیمه نهایی می گوید.
شرایط مس چطور است؟
این اردوی ۵روزه خیلی خوب بوده کارهای سنگین و تمرینات پرفشاری انجام دادیم این اردو می تواند کمک کند. شرایط ما حساس است چرا که هر بازی برای ما مهم است البته باید بگویم که بعد از بازی با سپاهان اوضاع روحی ما خوب شده است.
نظر شما به عنوان یک مربی در مورد لیست تیم ملی چیست؟
مربیگری سلیقه ای است و هر انتخاب فسلفه خودش را دارد باید ببینیم تفکرات سرمربی تیم ملی از این انتخابات چه بوده است. بعضی در این مسئله زیاد ورود نمی کنم، مربی تیم ملی هم دوست دارد تیمش نتیجه بگیرد پس دوست دارد هرکس را که می خواهد به تیم ملی دعوت کند امیدوارم کی روش هم اشتباه نکرده باشد.
فکر نمی کنید مصاحبه شما در مورد استقلال بحثبرانگیز بود؟
من در طول مسابقات هیچ گونه صحبتی نکردم می توانید در آرشیو روزنامه ها و رسانه ها هم نگاه کنید همیشه هم گفتم امیدوارم استقلال قهرمان شود اما من یاد گرفتم همیشه حرف حق را بزنم و حقایق را بگویم، بعد از حذف استقلال در مقابل سئول طبیعتا این تیم یک سری ضعف ها و مشکلات فنی داشت متاسفانه من دیدم که همه در حال تعریف و تمجید هستند و به دنبال پنهان کردن ضعف هایشان هستند اما واقعیت این بود که استقلال ضعف داشت و من بر حسب وظیفه و علاقه ای که به تیم استقلال داشتم ضعف ها رو گفتم تا به آنها پرداخته شود. اما نمی دانم چرا به عده ای برخورد متاسفانه اگر در ایران هرچقدر تعریف و تمجید کنی محبوب تری در حالی که کسی دوستدار واقعی است که مشکلات را بیان کند و من دوستدار واقعی استقلال هستم و وظیفه خودم دیدم که حقایق رو بگویم.
وگرنه من نه ادعایی دارم نه گفته ام بازیکن بزرگی هستم و نه گفته ام مربی بزرگی هستم. همه مربیان بزرگ هم یک روز به عنوان کمک کار کرده اند. من به عنوان یک آدم بی طرف ضعف ها را گفتم استقلال را نباید اینقدر ذلیل کنیم که وقتی جز ۴ تیم آسیا می شود اینقدر در بوق و کرنا کنند و خوشحال این موضوع باشیم.
مس می تواند لیگ را به روزهای موفق خودش برساند؟
بله صددرصد ما تیم رو تقویت می کنیم و چند بازیکن اضافه می کنیم و در نیم فصل دوم که زمان واقعی رقابت است تیم را به شرایط خوب می رسانیم.
فکر می کنی بتوانید در مس موفق شوید یا باز هم ممکن است سرنوشت آلمینیوم اتفاق بیفتد؟
مس پتامسیل بالایی دارد. با هوادارنی که داریم و همچنین مدیریت خوبمان می توانیم این تیم را به یک جایگاه خوب برسانیم.