به گزارش ملت ایران به نقل از گل - پس از مصاحبه تند جواد کاظمیان و به وجود آمدن سوءتفاهم و در ادامه اختلاف با کادر فنی که منجر به اخراج جواد کاظمیان از تراکتور شد این بازیکن طی صحبتی که با یکی از دوستان مجید جلالی داشت ابراز پشیمانی کرد و علت این مصاحبه را حاصل فشاری که در این مدت تحمل کرده بود عنوان کرد.

در همین رابطه با جواد کاظمیان که انتظار می رود با توجه به صحبتهای او با دوست مجید جلالی و رفع سوء تفاهم دوباره او را در تمرینات تراکتور ببینیم حرف زدیم.

جواد چه شد که مصاحبه به این تندی بر علیه کادر فنی کردی؟

مشکل همینجاست که همه فکر می کنند من بر علیه کادر فنی مصاحبه کرده ام. باور کنید منظور من آقای جلالی نبوده است. واقعاً چرا باید این کار را انجام دهم در حالی که همیشه رابطه خوبی با آقا مجید داشته ام.

ایشان برای من زحمات زیادی کشیده است و همیشه من را باور داشته است. چند سال پیش هم او می خواست مرا به فولاد ببرد که من به پرسپولیس رفتم اما همیشه ارتباط را با آقا مجید حفظ کرده ام.

می خواهم از آقا مجید بپرسم آیا اگر من نیت بدی داشتم و کمی سیاست به خرج می دادم بهتر نبود بعد از بازی با داماش این مصاحبه را انجام می دادم. آیا بعد از این همه فوتبال بازی کردن این چیزها را درک نکرده ام.

اما من بعد از ۲برد خوبی که اوردیم و دیدم شرایط خوبی بر تیم حاکم است و به خاطر فشار زیادی که به روی من بود مصاحبه کردم اما منظور من دقیقاً مشخص است که آقای جلالی نیست و حرفهایی هم که زده ام به کسی توهین نکرده ام. مجید جلالی مربی و استاد من است و احترامش بر من واجب است.

بهتر نبود تو که رابطه قدیمی و خوبی با آقا مجید داشتی با خودش حرف می زدی؟

انسان در مواقعی که عصبانی است و تحت فشار است تصمیمات خوبی نمی گیرد و من هم قبول دارم که در این زمینه اشتباه کردم و بهتر این بود که با خود آقا مجید درد دل می کردم.

امیدوارم ایشان مرا درک کند و بداند که من به دنبال هدف خاصی نبوده ام و این فقط یک مصاحبه بود، اگرچه کمی تند حرف زدم.

قطعاً میدانی که اقای جلالی تو را اخراج کرده است؟

بله خبر دارم و چیزهایی را در برخی رسانه ها خوانده ام اما مطمئن هستم که حرفهای من را به اقا مجید بد رسانده اند و ایشان هم می داند من آدمی نیستم که بخواهم حرفی را پشت سر کسی بزنم، من چیزی در دلم نیست و خرفهایم را رک می زنم اما باز هم می گویم در مورد این مصاحبه قبول دارم که اشتباه کردم و شاید مباید برخی مسائل را در بیرون از باشگاه بیان می کردم. به هر حال امیدوارم آقا مجید منظور من را فهمیده باشد و من را به عنوان یک بازیکن درک کند. من هم هدفی جز تلاش برای تیمم و موفقیت تراکتور ندارم و دوست دارم همچنان در کنار تیم و اقا مجید باشم. انتظار دارم ایشان من را ببخشد و هر چه زودتر دوباره به تمرینات برگردم.

برای ادامه کار با انگیزه به نظر می رسی؟

بله خیلی انگیزه دارم پس از این اتفاقات شرایطم عوض شده و می خواهم فقط به فوتبال و تمرین کردن فکر کنم و تلاش کنم تا بتوانم برای تیم مفید باشم.