ملت ایران: وین رونی فوروارد انگلیسی منچستریونایتد در صحبت هایی اعلام کرده که دیوید مویس سرمربی اسکاتلندی تیمش تحت فشار است و یادآوری نموده که بازیکنان یونایتد مقصر این موضوع هستند.

یونایتد روز شنبه موفق شد تا ساندرلند را شکست دهد. اما شروع متزلزل این تیم در رقابت های این فصل لیگ برتر باعثشده تا بعد از سپری شدن هفت هفته از آغاز رقابتها، یونایتد در رده نهم جدول لیگ برتر قرار بگیرد.

دراین میان رونی از هم تیمی هایش خواسته تا از کسب پیروزی مقابل گربه های سیاه به عنوان انگیزه ای روبه آینده بهره ببرند.

رونی در گفتگو با خبرنگاران گفت: «مطمئنا سرمربی تیم ما تحت فشار است. ما به عنوان یک تیم می دانیم که این ما هستیم که او را ناامید ساخته ایم. ما باید همه توانمان را به خاطر سرمربی مان روی هم گذاشته و به مبارزه بپردازیم تا اوضاع تیم خوب شود. سرمربی تیم ما سرمربی جدیدی است که سبک کاری متفاوتی دارد و ما باید به سک کاری او تطبیق بیابیم. باید بهتر از اینها باشیم.»

عدنان یانوزای، ستاره یونایتد در بازی شنبه شب ورزشگاه لایت بود. این ستاره۱۸ ساله دراولین شروعش درترکیب یونایتد در لیگ برتر ۲ گل زد و رونی در ادامه صحبت هایش به تمجیداز او پرداخت: «او بازیکن آینده داری است. یانوزای توپ را برمی دارد و می دود. او مهارت های زیادی دارد. فوق العاده است که سرمربی تیم او را در ترکیب به کار گرفت؛ به ویژه بعد از آنچه در بازیهای اخیر رخ داده بود. فشار زیادی روی شانه های سرمربی تیم است ولی او با این شرایط به یانوزای اعتماد کرد و پاداش این اعتماد را هم گرفت. عدنان با اعتماد به نفس زیادی بازی کرد. بازیکنان جوان زیادی هستند که وقتی اولین بازی هایشان را انجام می دهند، کمی خجالتی هستند ولی او خیلی راحت در زمین حرکت می کرد و به مهارت هایش باور داشت. قراردادن او در ترکیب تیم درچنین شرایطی، تصمیمی شجاعانه می خواهد و خوشحالیم که نتیجه این اعتماد را دیدیم. ما از مهارت های عدنان مطلع بودیم ولی هیچ وقت نمی دانی که وقتی بازی شروع می شود، بازیکنان چطور واکنش نشان می دهند. ما باید به بازیکنان جوانتر تیم کمک کنیم و اگر آنها درترکیب تیم قرار گرفته و بتوانند تیم را به پیروزی برسانند، عالی خواهد بود.»