به گزارش ملت ایران به نقل از مهر: سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اقدام نیمار و ماریو بالوتلی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را شبیه سازی خوانده و از مسئولان خواسته مقرارت سختگیرانه‌تری در خصوص شیرجه اعمال کنند.

سرمربی چلسی در گفتگو با تلگراف اظهار داشت: من بارها به بازیکنانم گفته‌ام که از این کار نفرت دارم. این کار خیلی بدی است. اینکه شما تلاش کنید تا با حرکت خودتان داور را مجاب کنید تا یک بازیکن دیگر را اخراج کند نفرت آور است.

نیمار در بازی تیم‌های سلتیک - بارسلونا موجبات دریافت کارت قرمز " اسکات براون " را فراهم آورد. تماشاگران اسکاتلندی اعتقاد داشتند که این بازیکن برزیلی درخصوص این صحنه بزرگنمایی کرده است. بالوتلی هم در دیدار تیم‌های آژاکس - میلان یک ضربه پنالتی گرفت.

مورینیو ادامه داد: در بعضی از کشورها اگر شما این کار را انجام ندهید به شما به چشم یک آدم احمق نگاه می‌کنند چون دیگران این کار را انجام می‌دهند. شما اگر به رقابتهای لیگ قهرمانان اروپای این هفته نگاه کنید مثال‌هایی از این دست را مشاهده خواهید کرد. باید به آنچه در گلاسکو و آمستردام روی داد نگاه کنید. این موضوع واقعا برای من غم‌انگیز است.