ملت ایران: تیم فوتبال استقلال پس از استراحتی ۳ روزه از امروز تمرینات آماده سازی خود را برای ادامه رقابت های لیگ سیزدهم در محل کمپ ناصر حجازی پیش گرفت. اردوگاه آبی پوشان در حالی تمرین خود را تعداد کم نفرات برگزار کردند که امیرقلعه نویی، سرمربی آبی پوشان به علت تدارک مراسم سالگرد مرحوم والده خود در این نوبت تمرینی غایب بود. میرشاد ماجدی، سرپرست استقلال در خصوص کسالت اخیر خود و سرایط تیم به " گل " گفت: شکر خدا پس از کسالتی که داشتم و مجبور به بستری در بیمارستان شدم، حالادر وضعیت خوبی بسر می برم و مشکلی از این بابت برای همراهی تیم ندارم.

ماجدی درباره حضور بازیکنان استقلال در اردوی تیم های ملی افزود: ما حضور قدرتمندی در آسیا داشتیم و به رغم اینکه از این بازی ها در مرحله نیمه نهایی حذف شدیم، فکر می کنم که نماینده شایسته ای برای غرب آسیا بوده باشیم. حالا هم لیست اعلام شده از سوی آقای کروش نشان می دهد که بازیکنان استقلال، ستاره های بزرگی هستند و می توانند کالبد تیم ملی را در آینده هم شکل بدهند. به هر حال حضور این تعداد از نفرات ما در تیم ملی، مشکلاتی را نیز برای استقلال به همراه خواهد داشت. به مانند گذشته متاسفانه درست در زمانی که باقی تیم ها به نقاط ضعف و قوت خود متمرکز می شوند، استقلال باید بازیکنانش را در اختیار تیم ملی داشته و به این شکل که می بینید، کار خود را برای ادامه بازی ها دنبال کند.

سرپرست استقلال درباره وضعیت بازیکنان هم گفت: شکر خدا بازیکنان ما مشکلی از بابت همراهی استقلال ندارند و به جز محمد قاضی که در دوره درمانی مصدومیتش زیر نظر کادر پزشکی به سر می برد، سایر نفرات تیم در تمرینات شرکت خواهند داشت و از فردا بازکنانی که در سفر بودند هم به مجموعه اضافه می شوند. البته گوران لاوره و ساموئل هم در خارج از کشور بسر می برند که طبق قولی که داده اند آنها هم به زودی در اردوی استقلال حاضر می شوند.

میرشاد ماجدی همچنین با اشاره به برخی از انتقادات مطرح شده از عملکرد استقلال در آسیا نیز خاطر نشان کرد: برای کسانی که اینطور دم از استقلالی بودن می زنند و به این صورت به نتایج استقلال نگاه می کنند واقعا متاسفم.

تیم ما با حداقل امکانات و شرایط توانست خود را در بین تمام تیم های غرب آسیا به مرحله نیمه نهایی برساند و این اصلا کار آسان و کوچکی نیست.

وی ادامه داد: عده ای کوتاه بین هستند که در هر شرایطی هدف تخریب تیم را دنبال می کنند و این در حالی است که استقلال در زمان همین آقایان حتی از گروه خود نیز بالا نیامد و یا در اولین بازی حذفی از بازی ها کنار گذاشته شد. به هر جهت این گونه حرف ها همیشه مطرح بوده و هواداران و مردمی که همین آقایان از آن دم می زنند، خود شاهد و قاضی همه قضایا هستند و نیازی به توضیح بیشتر بنده نیست.

ماجدی همچنین در خصوص شایعاتی مبنی بر تغییرات احتمالی در کادر فنی به " گل " گفت: اصلا بحثتغییرات مطرح نیست و من در جریان چنین مسئله ای نیستم. هنوز چیزی در این باره به من ابلاغ نشده و اگر بنا به تغییرات باشد حتما از آن اطلاع پیدا خواهم کرد.

سرپرست آبی پوشان درباره شرایط استقلال در لیگ هم اشاره داشت: ما تیم بزرگی هستیم که لحظه ای برای رسیدن به قهرمانی لیگ آرام نخواهیم نشست. البته در این راه نیاز به یک سری فاکتورها داریم که امیدوارم در ادامه مهیا شود و بتوانیم با قهرمانی در بازی ها پاسخ محبت هواداران مان را بدهیم.

میرشاد ماجدی با اشاره به جابجایی احتمالی در استقلال در مقطع نیم فصل نیز خاطرنشان کرد: کادرفنی به عنوان مسئول مستقیم این مسئله زیر نظر امیر قلعه نویی مشغول بررسی هستند و ما به محض اینکه دستوری از این بابت از کادر فنی برای جذب بازیکن در نیم فصل دریافت کنیم از طریق باشگاه بلافاصله دست به کار خواهیم شد تا استقلال از ایم بابت نیز مشکلی برای ادامه کار نداشته باشد.