ملت ایران: علی انصاریان، ستاره اسبق تیم های سرخابی پایتخت پس از تجربه حضور در فیلم های تلویزیونی در نقش شخصیت خود، حالا می خواهد اولین تجربه خود در قالب نقش یک جوان شرور را در یکی از بزرگترین پروژه های سینمایی تجربه کند. آقای با تعصب فوتبال ایران که اعتقاد دارد در بازیگری چندان هم بی استعداد نیست، درمورد این پروژه و بازی خود به " گل " گفت:

فوتبالی ها همیشه وقتی که در ایران وارد عرصه بازیگری شده اند، نقش خودشان را در فیلم بازی کرده اند و نمی شود بر نقش شان محک جدی در بازیگری زد.

وی ادامه داد: من خودم از سال ۷۹ وقتی در مجموعه زیرآسمان شهر مقابل دوربین رفتم و یا در مجموعه های مختلف با کارگردانی مهران مدیری و در کنار ستارگانی چون پرویز پرستویی بازی کردم، شرایط خاصی داشتم که نقشم همان شخصیت علی انصاریان به عنوان بازیکن استقلال یا پرسپولیس در فیلم بود و نه بیشتر.

انصاریان گفت: شما ببینید حتی پژمان جمشیدی هم وقتی در مجموعه جدیدش در شبکه سه بازی می کند، نقش شخصیت خود را ایفا می کند و این همان سنت قبلی است که به شما گفتم.

قصد من این است که در این مجموعه جدید این سنت را بشکنم و در نقشی به جز شخصیت خودم جلوی دوربین بروم.

کاپیتان اسبق استقلال درباره نقش جدیدش در سینما ادامه داد: من قبل از این کار هم چند پیشنهاد داشتم که با شرایطی که داشتم نمی شد در آن کار کرد. در نهایت این پیشنهاد جدید با بررسی که من کردم، کار خوبی بود و از فیلنامه اش خوشم آمد. در این فیلم، دو برادر نقش محوری دارند که از طبقه فقیر و پر شر و شور جامعه هستند. این دو جوان در فیلم نقش دو برادر خلافکار را بر عهده دارند که برادر بزرگتر کمی عاقل تر است و بیشتر طراحی ژانگولر بازی ها شان را انجام می دهد و برادر کوچکتر که من نقشش را بازی خواهم کرد، یک جوان ماجراجو را به بیننده معرفی می کند که دائما به دنبال شر و جنجال است.

بازیکن سابق سرخپوشان ادامه داد: گریم متفاوتم در این کار برای خود من جالب است و فکر می کنم از فردا که تست گریم داریم، باید سبیل هم داشته باشم. من برای این نقش ریشم را تراشیدم تا به کاراکتر نزدیک تر شوم. البته فکر می کنم در فوتبال آنقدر خط زخم روی صورتم افتاده که کار گریمور راحت تر باشد.

این پیشکسوت فوتبال افزود: نقش من در این مجموعه یک ژست خاص را دارد که تصور می کنم نزدیک به شخصیت بهروز وثوقی در فیلم های پیش از انقلاب را در ذهن تداعی کند. به هر حال حضور در کنار ستارگان سینما برای من افتخار بزرگی است و من این اتفاق را در زندگی ام به فال نیک می گیرم