ملت ایران: یکی از خریدهای این فصل تراکتورسازی که البته مجید جلالی هم به او اعتقاد داشت احتمالا تا پایان فصل قادر به همراهی این تیم نخواهد بود و بعید نیست از لیست تیم کنار گذاشته شود.

ظاهرا بدشانسی های تراکتورسازی در این فصل تمامی ندارد. بعد از به کما رفتن مهرداد کریمیان که چند هفته ای او را از ترکیب دور نگه داشت، بیهوش و بستری شدن محمد ابراهیمی که ظاهرا مشکل کوچکی بود و ضربه شدیدی که به چشم محمد ایران پوریان وارد شد به نظر می رسید تراکتوری ها باید برای رهایی از شر این بلاها خونی بریزند.

در روزهایی که بازگشت میلاد فخرالدینی و نمایش جالب او مقابل راه آهن بعد از یک مصدومیت طولانی می توانست هواداران تراکتور را به قدرتمند تر شدن تیم شان امیدوار کند خبر رسید محسن ربیع خواه مدافع چپ این تیم رباط صلیبی پاره کرده و قادر نیست در ادامه فصل تیمش را همراهی کند.

ربیع خواه که امسال از پاس همدان با قراردادی دوساله به تراکتورسازی آمده بود در بازی با ذوب آهن در اصفهان یکی از بهترین های تیمش بود. او در این مسابقه پرگل یکی از گل های تیمش را به ثمر رساند و البته مصدوم هم شد. مصدومیتی که ظاهرا قدیمی و سابقه دار بود اما ظاهرا مسوولان تیم تراکتورسازی از این مساله خبر نداشتند.

ربیع خواه در زمستان سال گذشته و در تیم پاس همدان از همین ناحیه زانو دچار مصدومیتی طولانی شده و بازی های زیادی را از دست داده بود. اتفاقا در همان زمان سلیمانی پزشک تیم پاس همدان اعلام کرده بود ربیع خواه برای باز کردن نباید عجله داشته باشد و در بازگشت به میادین نباید روی زانوی خود فشار بیاورد اما این بازیکن در تیم جدیدش دوباره خیلی زود و در هفته سوم مصدوم شد.

ربیع خواه بعد از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت خود که در دیدار با ذوب آهن حادثشده بود چند بازی تیمش را از دست داد اما در دیدار خانگی هفته هفتم مقابل سایپا در ترکیب اصلی قرار گرفت و ۵۳ دقیقه بازی کرد. ربیع خواه در دیدار هفته هشتم تیمش در قم هم فیکس بود و ۷۶ دقیقه بازی کرد تا هواداران به او امیدوار شوند.

این بازیکن در دیدار هفته یازدهم تیمش ۹۰ دقیقه مقابل نفت تهران به میدان رفت اما وقتی در بازی با راه آهن دوباره فیکس شد در همان دقیقه ۲ با مصدومیت دوباره از همان ناحیه قبلی از بازی بیرون رفت تا سه روز بعد از این مسابقه خبر پارگی رباط صلیبی و مینیسک او رسانه ای شود و بدشانسی های تراکتورسازی ادامه داشته باشد.

حالا تراکتورسازی در چپ و راست خود دو بازیکن مصدوم دارد و با وجود بازگشت میلاد فخرالدینی و برگشتن قریب الوقوع ایران پوریان به میدان جلالی باید برای حبیب گردانی در چپ رقیب تازه ای پیدا کند و به تقویت تیمش در این منطقه از زمین بپردازد.