ملت ایران: محمد رویانیان می گوید: مایلی کهن یک فرد مسلمان و یکی از بزرگان این باشگاه است و از دایی درخواست می کنم که دیگر به بحثادامه ندهد.
مدیرعامل پرسپولیس که امروز مثل همتای استقلالی اش از طریق وزارت ورزش صاحب مبلغی برای رفع مشکلات مالی اش شده، در گفت و گو با ایسنا درباره بحثدایی و مایلی کهن، شایعه جدایی حقیقی و پول دریافتی از وزارت ورزش صحبت کرده و البته گفته چند بازیکن را برای نیم فصل به دایی پیشنهاد داده که با مخالفت سرمربی پرسپولیس روبرو شده است!
استقلال بیشتر پول گرفت
امروز بخشی از مبلغی را که قرار است به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بدهند، به حساب باشگاه واریز کردند اما این پول خیلی کمتر از مبلغی است که به استقلال داده اند.
فرد خیر دوم که برای کمک به انتقال خلعتبری اعلام آمادگی کرده بود، در زمانی که مسافرت بودم تماس گرفته بود و به امید خدا قسط دوم قرارداد خلعتبری را با کمک دوستان به عجمان می دهیم.
بحثدایی - مایلی تمام شود
مایلی کهن پیشکسوت پرسپولیس است او یک فرد مسلمان و یکی از بزرگان این باشگاه است. انتظار نداریم که این دعوا کش پیدا کند و از دایی هم درخواست می کنم - هرچند برایش سخت باشد اما - دیگر به بحثادامه ندهد.
این صحبت مایلی کهن که گفته قرارداد دایی ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است، درست نیست و قرارداد دایی و دستیارانش در سه سال هم به ۵ میلیارد نمی رسد چه برسد به یک سال.
از بحثحقیقی شوکه شدم
رویانیان درباره شایعه جدایی رضا حقیقی از پرسپولیس در نیم فصل گفت: خیلی ناراحت شدم که بحثهایی در این باره شنیدم و واقعا از این نظر شوکه شدم. حقیقی یکی از بهترین هافبک های حال حاضر ایران است. دوست و دشمن هم این را قبول دارد. من که او را رها نمی کنم مگر اینکه دایی تصمیم دیگری بگیرد. نمی گذاریم او از پرسپولیس برود. اگر می خواستیم این کار را بکنیم همان ابتدای فصل به پیشنهادهای اروپایی اش پاسخ مثبت می دادیم.
به دایی بازیکن پیشنهاد دادم
او ادامه داد: فعلا دایی برای جذب بازیکنان جدید در نیم فصل چیزی به باشگاه اعلام نکرده است. من خودم دو، سه اسم به او گفتم اما دایی قبول نکرد.