ملت ایران:باشگاه فولاد خوزستان در نامه رسمی به فدراسیون فوتبال، در خصوص لیست اعلام شده تیم ملی و حضور مهرداد پولادی در لیست اعتراض کرد.

در بخشی از نامه باشگاه فولاد خطاب به مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال آمده: «متأسفانه درلیست اخیر مدعوین به تیم ملی فوتبال از بازیکنی دعوت شده که چندین ماه است به لحاظ مصدومیت از میادین دور است، درحالی که از تیم فولادخوزستان که متشکل از بازیکنان غالبا بومی، جوان و پر انرژی است و در حال حاضر صدرنشین لیگ برتر می باشد بازیکنی دعوت نشده است.

مسلما این موضوع در روحیه بازیکنان فولاد تأثیر نامطلوب گذاشته و کارایی آنان را به شدت کاهش خواهد داد و این باشگاه واقعا پاسخی در قبال خواسته به حق آنان در ارتباط با دلیل عدم دعوتشان به تیم ملی ندارد. خواهشمند است در این خصوص بررسی لازم معمول و نتیجه امر ابلاغ شود.»

در نامه باشگاه فولاد هرچند به صراحت از مهرداد پولادی نام برده نشده، اما تنها بازیکن با مشخصات فوق، مدافع مصدوم پرسپولیس است. با توجه به موضع قوی کی روش در برابر مسئولان فدراسیون، اینکه نبی بتواند درخواست فولاد را عملی کرده و از سرمربی تیم ملی درباره پولادی توضیح بخواهد، کمی بعید است. شما چه فکر می کنید؟