ملت ایران: جواد کاظمیان بعد از آنکه در نیم فصل دوم لیگ دوازدهم با حالتی بد از پرسپولیس کنار گذاشته شد در تراکتور با درخشش کارش را شروع کرد تا این بازیکن باسابقه قابل یحیی گل محمدی خودی نشان بدهد اما فصل جدید برای شماره ۱۷ سابق سرخ ها چندان جالب نبود و هنوز به نیمه راه نرسیده داستان او به شکل عجیبی وارد روزهای سخت و تلخ شد.

کاظمیان که بعد از بازی اول نیمکت نشین شد و جلالی بازیکن جوانی مثل فرشاد احمدزاده را به او ترجیح داد در ادامه فصل هم هرگز به ترکیب اصلی نرسید تا به قول خودش بعد از چهار ماه سکوت مصاحبه تندی انجام دهد و اعلام کند ظلمی که به او در این مدت شده از ظلم هیتلر در جنگ جهانی بدتر بوده است!

شاید همین مصاحبه برای کنار گذاشتن کاظمیان از تیم توسط جلالی کافی بود اما حالا که کار از کار گذشته و راه بازگشت این بازیکن به تیم تبریزی بسته شده کاظمیان قصد دارد با مصاحبه ای علیه مجید جلالی طوفان به پا کند.

او که در مصاحبه دیروزش اشاره کرده بود برخی بازیکنان با گریه کردن در خانه جلالی مجوز بازی کردن پیدا می کنند شاید همین امروز بعد ازظهر طوفان به پا کند. منتظر حرف های جنجالی هافبک – مهاجم اخراجی تراکتور باشید.