ملت ایران:از باشگاه استقلال خبر می رسد که امیر قلعه نویی از مدافع تیم خود، امیرحسین صادقی رضایت ندارد و این نارضایتی به حدی است که ممکن است صادقی در نیم فصل مجبور به جدایی از استقلال شود.

حتی اعلام شده که امیر قلعه نویی جایگزین صادقی را نیز به مدیرعامل باشگاه استقلال معرفی کرده تا مقدمات حضور این مدافع جدید در نیم فصل به استقلال فراهم شود.

بازیکنی که قلعه نویی برای تیم خود انتخاب کرده فرشید طالبی مدافع فعلی تیم فوتبال تراکتورسازی است که اتفاقا کمتر مورد استفاده مجید جلالی قرار می گیرد.

طالبی که ابتدای فصل تیم هایی چون راه آهن، فولاد، ذوب آهن و… را خواهان خود می دید از همه آن تیم ها تراکتور را برگزید تا با حضور در این تیم حضوری خوب در سطح اول فوتبال کشور داشته باشد اما تاکنون آن گونه که باید از طرف مجید جلالی به بازی گرفته نشده و همین کار احتمال جدایی او از جمع سرخپوشان و پیوستنش به استقلال را بیشتر می کند.

حتی شنیده می شود با جدایی احتمالی طالبی از تراکتور و پیوستنش به استقلال به احتمال زیاد امیرحسین صادقی به تراکتور خواهد پیوست که باید گفت در صورت این اتفاق پرسروصداترین انتقال و جابه جایی نیم فصل لیگ برتر انجام خواهد شد.

باز هم گفته می شود فرشید طالبی که اهل حاشیه نیست مانند سالهای گذشته که تیم های پرسپولیس و استقلال را خواهان خود می دید اما در نهایت به هیچ کدام از این دو تیم نمی رفت آنچنان تمایلی به ترک تراکتور ندارد. ظاهرا او می خواهد با جلالی صحبت کند که اگر اعتقادی به بازی اش ندارد در این صورت تراکتور را ترک و به احتمال زیاد به استقلال بپیوندد.