ملت ایران: رئال مادرید در دیداری دراماتیک در خانه لوانته به برد سه بر دو رسید؛ آن هم در حالی که تا دقیقه ۹۰ دو بر یک عقب بود!

خواکین کاپاروس مقابل رئال مادرید تنها یک بار در ۱۲ مسابقه اخیر پیروز شده بود و این آمار در این مسابقه بهتر نشد.

میزبان شش بازی اخیر را نباخته بود و بازی را با اعتماد به نفس بالایی آغاز کرد. رئال البته در نیمه اول موقعیت های فراوانی در اختیار داشت که نتوانست از آنها استفاده کند. لوانته در دقایق پایانی نیمه اول خطرساز شد و شوت تماشایی بابا را دیه گو لوپس دفع کرد.

در نیمه اول همچنین در یک صحنه ضربه سر رونالدو از فاصله ای بسیار نزدیک به دست مدافع حریف برخورد کرد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

در نیمه دوم هم یک بار مدافع حریف در حالی که داشت به زمین برخورد می کرد دستش به توپ خورد که داور باز هم اعلام پنالتی نکرد.

لوانته در دقیقه ۵۳ به گل اول مسابقه رسید. شومترا پاس قطری بسیار زیبایی داد و بابا دیاوارا در موقعیتی مشکوک به آفساید توپ را گرفت و آن را سرضرب به گل تبدیل کرد. این دومین گل او در لالیگا پس از می ۲۰۱۲ بود!

اما رئال در دقیقه ۶۱ بازی را به تساوی کشاند. دی ماریا کرنری عالی به سمت تیر دورتر ارسال کرد و سرخیو راموس با پا دروازه کیلور ناباس را گشود.

تیم آنچلوتی به فشار خود ادامه داد اما لوانته در دقیقه ۸۶ گل دوم را زد. نبیل الزهر تازه وارد با گذر از مدافع مستقیم خود توانست گل دوم تیمش را بزند.

اما بازی ماجرای دیگری داشت. ابتدا آلوارو موراتا، مهاجم تازه وارد رئال روی پاس رافائل واران توپ را گرفت و به گل تبدیل کرد، و سپس کریس رونالدو در دقیقه ۹۴ شوتی زد که با برخورد به بازیکنان دیگر وارد دروازه شد. به این ترتیب رئال ۱۱ بازی است که در خانه حریفان نباخته است.