ملت ایران: پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار برابر سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: از بازیکنانم تشکر کنم چون مقابل سپاهان ایستادگی خوبی داشتند. ما در نیمه اول عالی بودیم و دو موقعیت خوب هم داشتیم اما بازیکنان اعتماد به نفس نداشتند، با این حال خوشحالم که فرصت گلزنی به سپاهان ندادیم و یک امتیاز از این دیدار کسب کردیم.

قبول دارید کاملا دفاعی بازی کردید؟!


این یک امتیاز مثبت برای ماست که اصول دفاعی را خوب رعایت می کنیم، ما بازی جوانمردانه ای انجام دادیم و خط میانی سپاهان را از کار انداختیم اما این را فراموش نکنید که نیمه اول یکی از بهترین بازیکنان خود را از دست دادیم و مجبور شدیم یک دفاع چپ را به خط هافبک تیم اضافه کنیم. این مساله روی تاکتیک تیمی ما اثر گذاشت اما در مجموع از بازی تیمم راضی هستم و انشالله این روند ادامه پیدا کند.

واکنش کرانچار به کنفرانس دیروز؟


دیروز راجع به کیفیت پایین لیگ صحبت نکردم که کرانچار جواب من را داد، اتفاقاً به نظر من لیگ پویا و خوبی داریم و بازی ها حساسیت زیادی دارند.

کیفیت ادینهو؟!

این بازیکن افت کرده است، او مدتی در امارات بود اما در بازی قبل مقابل فولاد بهترین بازیکن ما شد، در تعطیلات لیگ باید توانایی بازیکنان از جمله این بازیکن را بالا ببریم.

هنوز هم در دفاع مشکل دارید؟!

قبلاً گل های مفت می خوردیم اما روی اصول دفاعی کار کردیم، باید در حمله هم بهتر شویم تا بتوانیم گل بزنیم و تیم را از انتهای جدول نجات بدهیم.

سمیر بکریچ هم به عنوان بهترین بازیکن زمین شد…

او روز به روز بهتر می شود، باید آشنایی بیشتری با فوتبال ایران پیدا کند و امیدواریم در هفته های آینده بازی های بهتری از این بازیکن ببینیم.