ملت ایران:این روزها خبری داغ و جنجالی در شبکه اجتماعی توئیتر دست به دست می چرخد و این خبر هم به رابطه ویلفرید زاها، بازیکن جوان و آینده دار منچستریونایتد با لاورن مویس، دختر دیوید مویس، سرمربی جدید منچستریونایتد برمی گردد.
البته زاها خیلی سریع نسبت به انتشاراین خبر موضع گیری کرده و آن را تکذیب نموده. او قبل از برگزاری بازی ۴شنبه شب تیمش مقابل شاختار دونتسک بلافاصله این خبر را تکذیب کرد تا مبادا این شایعه روی ذهن سرمربی تیمش تاثیر بگذارد.
زاهای ۲۰ ساله با دروغ خواندن این خبر، این شایعه را بچه گانه نامید.
شبکه اجتماعی توئیتر، ابزاری قوی برای دامن زدن به یک شایعه است و حالا این بار زاها قربانی این شبکه شده است. این شایعه در حالی منتشر شده که دیوید مویس اخیرا در مورد دلایل غیبت مویس در بازی با بولتون صحبت کرده بود و درمورد او گفته بود: «ویلف یکی از آن بازیکنانی است که تا به اینجا نتوانسته ایم ازاو بهره ببریم. ما همیشه گفته بودیم که او را می خواهیم والان هم به این نیاز داریم تا ببینیم که ویلف دقیقا درچه سطحی است. اما بازیهای لیگ برتر بازیهای خیلی مهمی هستندوما باید دراین بازیها به پیروزی برسیم. پس شاید بهتر باشد که ریسک کمتری بکنیم و برای محک زدن بازیکنان درفرصت های دیگری آنهارا به میدان بفرستیم.»
زاها که یکی از سه خرید یونایتد در بازار نقل و انتقالات تابستانی است در رقابت های این فصل هنوز موفق نشده تا حتی یک دقیقه در یک بازی رسمی برای منچستر یونایتد به میدان برود وتوقع زیادی دارد تا بتواند در ترکیب تیم جدیدش قرار بگیرد. ولی انتشار این شایعه، هرچند که درنگاه اول شاید مضحک به نظر برسد، ولی ممکن است برای او دردسرساز شود.
شایعه درمورد زاها در صفحه توئیتر
(@ theawayfans)منتشر شده بود و واکنش زاهای ۲۰ ساله نسبت به آن خیلی مختصر و مفید بود: شایعات احمقانه و بچه گانه