ملت ایران: دایی در این کنفرانس مطبوعاتی از صبا تعریف کرد و در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره ماجراهای محسن قهرمانی تاکید کرد که دیگر در این باره صحبتی نخواهد کرد. حرف هایی دایی را بخوانید.

* مطمئنا این بازی یکی از سخت ترین بازی های ما خواهد بود. به نظرم آنها تاکنون به خوبی نتیجه گرفته اند و از بازیکنان جوان و باتجربه ای برخوردارند و مطمئنا با وجود عنایتی برنامه ریزی می کنند. با توجه به شکست فولاد و برد تراکتورسازی احتیاج مبرم به سه امتیاز داریم. کار سختی را داریم و باید زحمت زیادی بکشیم. انشالله بتوانیم یک نتیجه خوب را به دست آوریم. * محروم و مصدومی نداریم و تمام بازیکنانمان هستند و تنها عباس زاده به این بازی نمی رسد و باقی بازیکنان آماده هستند.

* صحبت ها یمان را درباره قهرمانی کرده ایم و لزومی نمی بینم راجع به آن صحبت کنیم. فکر و ذکرم بازی فرداست و به این مسائل دیگر فکر نمی کنم.

* ما شناختی خوبی از صبا داریم و تمرینات را بر اساس ضعف و قوت آنها برنامه ریزی کردیم. صبایی ها بیشتر از ما گل زده اند و خط حمله خطرناکی دارند. آنها البته در دفاع مشکلاتی دارند و ما تلاش می کنیم با استفاده از ضعف آنها برنده بیرون بیاییم.