ملت ایران: پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ما فردا با تیمی قوی به نام سپاهان بازی خواهیم داشت که بدون شک بازی سختی برای مس است ولی هدف ما کسب حداقل امتیاز از این مسابقه است و نباید دست خالی به کرمان بازگردیم و به همین خاطر در بازی با سپاهان به دنبال فوتبال تهاجمی هستیم و هرگز به ضد فوتبال فکر نمی کنیم.
وی افزود: متاسفانه در ترکیب مس احمد حسن زاده به خاطر مصدومیت غایب است و ابراهیم ابرقویی نژاد هم به خاطر مشکلات روحی و روانی اخراج شده ولی با این وجود ما شناخت خوبی از سپاهان داریم و نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کرده ایم.
مظلومی تصریح کرد: من در شرایطی مسئولیت هدایت مس را قبول کردم که هدف اصلی ما جدایی از انتهای جدول و رسیدن به رده های میانی است و به همین خاطر در نیم فصل حتما چند بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد تا روزهای خوش به خانواده مس و هواداران این تیم باز گردد.
سرمربی مس در مورد استفاده از دستیاران غیر بومی درتیمش هم گفت: من فقط ۵ جلسه با مس تمرین کرده ام و با این وجود می دانم که حق هیچ اشتباهی نخواهم داشت ولی هر مربی کادر فنی مخصوص به خودش را دارد و من هم یورگن گده و آتیلا حجازی را در کنار خودم نگه خواهم داشت.
مظلومی در ادامه بیان داشت:

من در فوتبال ایران همیشه آلترناتیو هستم و هر کس می خواهد مربی عوض کند به سراغ من می آید اما فوتبال ایران با این وضعیت دلالی که وجود دارد رو به بیراهه می رود. درحالی که من اول فصل با ذوب آهن تمام کرده بودم، اما یک سری از رابطه ها نگذاشت که به اصفهان بیایم.
او همچنین گفت: عاشق محرم نویدکیا هستم، او از نظر اخلاقی و فنی بازیکن بزرگی است و آرزوی من این است که روزی مربی سپاهان باشم.
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در مورد شکست روز چهارشنبه استقلال مقابل تیم کره ای و حذف از لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: اگر روزی تیمی ایرانی قهرمان آسیا شود ما باید به فوتبال ایران شک کنیم، لیگ ایران لیگ حرفه ای نیست و من در زمان مربیگری پورحیدری در استقلال دستیار او بودم و مسابقات آسیایی را از نزدیک لمس کردم و به همین خاطر فکر نمی کنم هیچ تیمی از ایران با آن شرایط شانس قهرمانی در آسیا را داشته باشد.