ملت ایران: زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از دیدار با مس در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال حرفهایش را اینجا آغاز کرد: بازی با مس بسیار مهم است و سپاهان با پیروزی در این مسابقه می تواند صدر جدول را نشانه بگیرد ولی حریف ما هم تا به امروز کیفیت فنی خودش را نشان نداده و به همین خاطر باید مس را جدی بگیریم و دچار اشتباهات نشویم.
او گفت: در هفته اخیر بر روی نیازهایمان برای بازی با مس متمرکز شدیم تا تیم دچار مشکل نشود و برای غیبت دو بازیکن اصلی سپاهان در قلب خط دفاع هم راهکارهایی پیدا کرده ام که در بازی فردا مشاهده خواهید کرد، البته انتظار ما انجام یک بازی دفاعی از سوی حریف است ولی آمادگی کامل برای شکست مس را داریم.
کرانچار در مورد جدایی جباری و پیوستن او به لیگ قطر گفت: در کیفیت فنی جباری تردیدی نیست ولی او با راضی کردن سپاهان و الاهلی به صورت منطقی از تیم جدا شد ولی ما نگاهی به گذشته نداریم و تمام حواسمان به آینده است.
سرمربی سپاهان در رابطه با تقویت تیمش در نیم فصل اظهار کرد: با یک بازیکن اهل شیلی صحبت کرده ایم و مشغول بررسی کارنامه او هستیم و اگر به کار ما بیاید در نیم فصل به ترکیب تیم اضافه می شود.
کرانچار در مورد شکست استقلال در برابر سئول کرده و حذف زودهنگام سپاهان از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: تیم کره ای از لحاظ فنی از استقلال سرتر بود ولی در جایی که به سپاهان مربوط می شود باید بگویم که ما فقط به خاطر یک امتیاز صعود نکردیم که مقصر اصلی آن هم سازمان لیگ بود با با برنامه ریزی ضعیف اسباب حذف سپاهان را فراهم کرد. البته سپاهان در فصل گذشته به نوعی شخم زده شد و مشکلات ایجاد شده باعثشد تا مدیریت نتواند بازیکنان بزرگ تیم را حفظ کند.
وی در مورد صحبتهای مظلومی در مورد کیفیت لیگ ایران هم گفت: با با نظر سرمربی مس مخالفم و ما نباید تیم ملی ایران را تحقیر کنیم چون سال آینده در جام جهانی حضور خواهد داشت و این تیم ملی هم ترکیبی از بازیکنان باشگاهی فوتبال ایران است و همین امروز تیمهای سپاهان، فولاد و تراکتورسازی بهترین تیمهای ایران هستند.
کرانچار در مورد کیفیت بازی افشین و یعقوب کریمی هم تصریح کرد: این دو بازیکن هنوز به شرایط آرمانی جسمانی نرسیده اند و باید مثل جهان عالیان خودشان را در سپاهان اثبات کنند ولی این مساله را باید بگویم که از دعوت کریمی و جهان عالیان به تیم ملی زیر ۲۲ سال بسیار خوشحال شدم.